kayhan.ir

کد خبر: ۱۴۶۵۶۳
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
شب‌ پنج‌شنبه گذشته ماموران پلیس استان اصفهان طی ۲ عملیات مجزا و همزمان موفق شدند ۱۴ نفر از سوداگران مرگ و نیز عاملان به شهادت رساندن افسر شجاع پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان را دستگیر کنند.

 
  سرویس شهرستان‌ها:

سرتیپ «مهدی معصوم‌بیگی» فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در ادامه طرح‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با سوداگران مرگ، شب پنج‌شنبه چندین طرح عملیاتی در استان اصفهان اجرا شد که متاسفانه ستوان یکم «محمود رفیعی» در درگیری مسلحانه با باند سوداگران مرگ، به شهادت رسید.
وی افزود‌: ستوان یکم «محمود رفیعی» از افسران شجاع پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان بود که در راه تامین امنیت مردم به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
این مقام ارشد انتظامی به تشکیل تیم‌های تخصصی پلیس اصفهان برای دستگیری عاملان به شهادت رساندن این مامور پلیس اشاره و بیان کرد: با اجرای طرح گشت‌های کنترلی در کلیه محورهای خروجی شهر اصفهان، ماموران پلیس طی دو عملیات ضربتی و همزمان 5 نفر از عاملان به شهادت رساندن مامور پلیس را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر‌نشان کرد: در این عملیات یک قبضه سلاح  که به وسیله آن مامور فداکار پلیس را به شهادت رسانده بودند و مبالغ زیادی وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر و دو دستگاه  خودرو سواری نیز از اعضای این باند کشف شد.
سردار معصوم‌بیگی در ادامه با اشاره به دستگیری 9 نفر از سوداگران مرگ در طرح مزبور افزود: پلیس استان با تمرکز ویژه در برخورد با سوداگران مرگ موفق شد، از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 21 تن مواد مخدر کشف کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 13 تن بوده، 40 درصد افزایش داشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر: