kayhan.ir

کد خبر: ۱۳۹۰۶۷
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
رئیس ‌پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در بزرگراه آزادگان و کشف ۳۷ کیلو گرم تریاک از خودروی وی خبر داد.

 سرهنگ محمد بخشنده به میزان گفت: در پایش اطلاعاتی که توسط ماموران عملیات ویژه این پلیس صورت گرفت، مشخص شد فردی قصد دارد مقادیر قابل توجه‌ای تریاک را با یک دستگاه کامیون از شهر‌های جنوبی کشور به تهران منتقل کند.
بخشنده افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و تیمی از ماموران به محور‌های مواصلاتی منتهی به شهر تهران اعزام شدند و پس از چند ساعت گشت‌زنی نامحسوس و هدفمند، سرانجام خودروی مورد نظر را در تقاطع بزرگراه آزادگان و شهید کاظمی مشاهده و تعقیب کردند.
وی بیان داشت: ماموران موفق شدند در یک اقدام ضربتی خودرو مورد نظر را متوقف و ضمن دستگیری راننده آن، مقدار ۳۷ کیلو و ۳۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در کابین خودرو جاساز شده بود را کشف کنند.همچنین رئیس‌پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: در طرح شامگاه یکشنبه که در مناطق میدان راه آهن، بزرگراه آیت ا... سعیدی، یافت آباد، خلازیل، خاک سفید، نظام‌آباد، مولوی، گمرک و میدان امام حسین(ع) و بزرگراه‌های همت، شهید صدر و شهید حقانی به اجرا درآمد، ۹۲ تن از معتادان متجاهر دستگیر شدند.
بخشنده افزود: در اجرای طرح مذکور، ۴۵ خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و و نیم کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی از آنان کشف شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: