kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۱۵۸۷
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸


سرویس ورزشی-
مسعود سلطانی فر در جلسه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم این مجمع به خوبی جلو برود و روندی که از یکی، دو سال گذشته در فوتبال انجام دادیم ادامه داشته باشد. ان‌شاءالله این همگرایی ادامه داشته باشد. ابتدا جا دارد به فدراسیون فوتبال و جامعه فوتبال تبریک بگویم. اگر موفقیت، رشد، سربلندی و افتخاری است مرهون زحمات و تلاش تک تک کسانی است که در فوتبال تلاش می‌کنند.
وزیر ورزش و جوانان همچنین عنوان داشت: این موفقیت به خاطر تلاش باشگاه‌ها، بازیکنان، مربیان، هیئت‌ها و... است. من انتخاب فدراسیون فوتبال به عنوان برترین فدراسیون فوتبال آسیا را تبریک می‌گویم. با وجود سرمایه‌گذاری تمام کشورهای آسیا، با اهتمام و تلاشی که همه شما انجام دادید، ما امروز تنها فدراسیون پنج ستاره دنیا هستیم. همانطور که شما می‌دانید، برتر شدن و منتخب شدن، سخت است ولی قهرمان ماندن سخت‌تر و دشوار‌تر است.
انتظار اهالی ورزش از مسعود سلطانی فر این است؛ حالا که بنا به دلایلی و به واسطه عدم توجه به موضوع مهمی چون تخصص گرایی در ورزش حضور دارد، نگاه سیاسی خود را از این حوزه دور کند و برای بالا بردن شاخص‌های وزارت ورزش از هر چیزی استفاده ابزاری نکند!
آقای سلطانی‌فر! شما واقعا فوتبال ایران را در آسیا بهترین می‌دانید و از 5 ستاره شدن فدراسیون با افتخار یاد می‌کنید؟!
حالا که به دلیل ملاحظاتی در تقسیم عناوین فوتبال آسیا، عنوان بهترین فدراسیون به ما رسیده دلیل نمی‌شود خودمان را گول بزنیم و در مجمع فدراسیون فوتبال- طبیعتا باید نخبگان فوتبال ایران در آن حضور داشته باشند- از مواردی صحبت کنیم که باورش برای حتی یک شنونده هم دشوار باشد.
وزیر محترم ورزش، این چه فوتبال برتری است که تیم ملی‌اش یک زمین برای تمرین کردن ندارد و مجبور است در زمین شرکت نفت روزگار سپری کند؟ این چه فوتبالی برتری است که نمی‌توانیم حداقل امکانات را در اختیار تماشاگران قرار دهیم؟ این چه فوتبالی است که از حل یک مسئله پیش پا افتاده چون بلیت فروشی عاجز هستیم؟ این چه فوتبال برتری است که حتی یک باشگاه به معنای واقعی‌اش وجود ندارد؟ این چه فوتبال برتری است که بسیاری از باشگاه‌هایش به زمین و زمان بدهکار هستند؟! این چه فوتبال برتری است که...
نام:
ایمیل:
* نظر: