kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۱۵۴۰
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹


33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323*آقای روحانی، بنده به شما در انتخابات رای ندادم اما شما را رئیس‌جمهور کشورم می‌دانم، آنانی که مدعی حمایت از شما بودند می‌بینید به هر طریقی که شده در حال تخریب شما هستند. بدین خاطر بهتر است دیگر به جای هیاهو و حاشیه‌سازی به مردمی توجه کنید که به جای سهم‌خواهی جناحی توجه بیشتر به مشکلات واقعی مثل معیشت، اشتغال و... را می‌خواهند. این مردم بودند که در دشوارترین روزها، مقاومت کردند.
3885---021
* 5 سال قبل علت آلودگی هوای کلانشهرهای کشور را بنزین غیراستاندارد می‌دانستند اما از آن روز تا به حال به جای رفع آلودگی مردم شاهد کاهش روزهای هوای سالم هستند. آنانی که در مورد آلودگی هوای پایتخت و دیگر شهرها مردم را گمراه کردند چرا از دسترس رسانه‌ها دورند و از خودشان دفاع نمی‌کنند؟
4610---0902
* مگر سلامتی مردم بازیچه مسئولین مربوطه است که هر سال در فصل سرد سال باید شاهد پایداری هوا و خطرناک شدن آن باشیم؟
 6177---0919
* در طول چند دهه گذشته بعضی از بستگان مسئولان بالای کشور که امروز مدعی داشتن آی‌کیو بالاتر از دیگران هستند از رانت استفاده کرده و تا توانستند کارخانه‌ها را به اسم خصوصی‌سازی به قیمت نازل خریدند بعد هم کارگران را به بهانه تعدیل بیرون ریختند. حال که پولشان از پارو بالا می‌رود خود را برتر از دیگران می‌بینند! بعد اینها پرچمدار حقوق شهروندی هم شده‌اند!
8181---0902 و 8886---0914
* ای کاش کیهان این گرانی و افزایش قیمت حبوبات، لبنیات، گوشت و مرغ و... از اول سال 96 تا به حال را با تیتر درشت در صفحه نخست چاپ می‌کرد تا میزان صداقت مسئولان اجرایی روشن شود. بسیاری از مردم دارند زجر می‌کشند... ارزش پول ملی روز به روز کاهش می‌یابد، کرایه‌های خودروها هر سال به بهانه افزایش حامل‌های انرژی در ابتدای سال و ایام اربعین افزایش می‌یابد ولی اگر به عراق سری بزنید می‌بینید کرایه‌ها در این چند سال ثابت بوده است! این عراق درگیر جنگ و مشکلات داخلی پس از سقوط صدام و... بوده است ولی ایران نه درگیر جنگی است و نه مشکل نبود منابع دارد فقط یک مدیریت انقلابی می‌خواهد تا این مشکلات را سامان دهد.
سالمی- کرج
* آنانی که تا قبل از انقلاب محتاج لقمه‌ای نان بودند و بعد از انقلاب یکباره مالک اموال بسیاری شدند حالا می‌گویند آی‌کیوی بالا داشته‌ایم! کارشان به جایی رسیده است که به مردم توهین می‌کنند.
ذوالفقاری- تهران
* یک روز ادعای برخورداری از ژن خوب و یک روز آی‌کیوی برتر و... اینها خبرهایی است که جامعه را آزرده‌خاطر کرده اما جالب‌تر اینکه همه این سخنان از جانب افرادی مطرح می‌شود که در یک خط و جناح هستند! تا کی باید مردم گستاخی مرفهین بی‌درد را تحمل کنند؟!
7772---0938
* آنانی که در مورد برجام به مردم دروغ گفتند فهمیدند، مردم می‌دانند که برجام دستاوردی نداشته و حامیان آن دروغگو هستند. مدعیان اصلاحات که با آب و تاب از برجام می‌گفتند، مدتی است به حاشیه‌پردازی رو آورده‌اند.
7566---027
* «آی‌کیو» مرفهین همانند مرعشی کارگزاران و... از ثروت بادآورده‌ای است که به آنان رسیده است، توهینی که به مردم ایران شد بخشودنی نیست.
6929---021
* اگر این نظام را که خون‌های پاکی برایش ریخته شده قبول داریم بیاییم بدون توجیه کار غلط مسئولان اجرایی کشور حقایق را با مردم در جریان بگذاریم و نگذاریم به جای پاسخگویی این مسئولان، خود نظام زیر سوال برود.
1258---0938
* بنا به گفته استاد رحیم‌پور ازغدی سند آموزش 2030 با طراحی سرویس‌های اطلاعاتی غرب و بهائیت در داخل با شکل‌گیری 30 کارگاه در کشور در حال اجرا می‌باشد. از دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور سوال می‌کنیم چرا درباره فعالیت‌های تخریبی عوامل مزدور دشمن در داخل کشور که کیان خانواده و امنیت کشور را هدف گرفته‌اند بی‌تفاوت‌اند.
5411---0918
* اظهارات این روزهای جهانگیری درباره اقتصاد کشور با آنچه در روز مناظره از روی کاغذ می‌خواند در تضاد است! شاید این هم تقصیر دولت قبل است یا نقشه جدیدی برای افکار عمومی طراحی شده است؟
6290---0915 و 8853---0912
* سه سال قبل وقتی قیمت خودرو بالا رفت سخنگوی دولت اعلام کرد رئیس‌جمهور تکدر خاطر دارند! امروز هم که بازار ارز به ‌هم ریخته دوباره اعلام شد رئیس‌جمهور مکدر هستند! خوشبختانه مسئولینی داریم که نگران وضعیت مردم هستند، البته فقط در حد تکدر خاطر نه بیشتر!
3862---0930
* حذف بودجه بند 17 که در آن بودجه نهادهای فرهنگی مثل آموزش قرآن، ستاد امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اربعین کاهش یافته و عوارض خروج از کشور 3 برابر شده و... هشداری است درباره قصد تضعیف اعتقادات مذهبی مردم! این در حالی است که بودجه کلان جلسات دولتمردان و تشکیلات فمینیستی و... افزایش یافته است. دولتی که مردم را نامحرم می‌دانست حالا بودجه‌ مکان‌های مقدس علمی و بی‌نظیر مثل کتابخانه مرحوم آیت‌الله مرعشی نجفی را به رخ می‌کشد!
میرزکی- هشتگرد و 7399---0990
* مقامات فرانسه مدام توهین می‌کنند و حتی برای سفرشان به ایران شرط‌های احمقانه می‌گذارند. و حالا در آستانه سفر مقاماتشان به تهران اجازه اجتماع به منافقین بدتر از داعش می‌دهند. چرا وزرای دولت با منع قراردادهایی که با فرانسوی‌ها امضا کرده‌اند، جواب دشمنان را نمی‌دهند؟ عزت مردم ایران اجازه نمی‌دهد که فرانسوی‌ها سرشان در آخوری باشد که به لطف کاسبان برجام مهیا شده است و در عوض بی‌شرمانه‌ترین رفتارها را نسبت به مردم ایران داشته باشند.
کشمیری- پاکدشت
* روزنامه بهار برای چندمین‌بار موضوع مذاکره موشکی، دفاعی کشورمان با غربی‌ها را لازم دانسته است! آیا این موضوع خلاف مصالح امنیت ملی نیست؟ مسئولان نظارت بر عملکرد رسانه‌ها، نباید اجازه دهند این گونه مواردی که نقض امنیت کشور محسوب می‌شود در رسانه‌های معلوم‌الحال ادامه پیدا کند.
داودی
* بازنشسته 92 آموزش و پرورش هستم. متاسفانه دولت رتبه‌بندی را شامل ما نکرد در این 3-4 سال حقوقم نصف شاغلین است. دولت‌های قبل بیشترین افزایش  را برای بازنشسته‌ها داشتند اما دولت مدعی تدبیر فقط شاغلین را در نظر می‌گیرد. چرا؟!
8933---0915
* اداره برق شهرستان قم با چندبار قطع و وصل شدن برق منازل اعلام می‌کند کابل برق باید تعویض شود در حالی که برقکار محل با گرفتن مقداری دستمزد مشکل را بدون تعویض کابل حل کرد. عرض بنده این است که دولتی‌ها اگر برای مردم کاری نمی‌کنند چرا بی‌جهت هزینه درست می‌کنند؟
9149---0910
* یک سال است در بنیاد جانبازان برای اشتغال فرزندم درخواست حداقل‌ترین کار را کرده‌ام اما نتیجه‌ای نداشته چرا هی شعار اشتغالزایی و... می‌دهند ولی فقط به خیل بیکاران اضافه می‌شود؟!
9836---0935
* از مسئولین سازمان تامین اجتماعی می‌پرسم که چرا نسبت به پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان احساس مسئولیت نمی‌کنند و مبالغ را با تاخیر به حساب بازنشستگان واریز می‌کنند؟ عقب افتادن اقساط، فشار روحی و روانی ناشی از این بدعهدی، تا کی قرار است ادامه داشته باشد؟
2291---021
* سالهای متمادی است که اهالی کرشت بومهن در 20 کیلومتری همین تهران مرفه از خدمات شهری آب، برق، گاز و... محرومند و مشکلاتشان بین دهیاری، بخشداری، شهرداری بومهن و پردیس پاس‌کاری می‌شود! چرا؟!
همدانی
*  شرکت ایرانسل، تبلیغ اینترنت 4 گیگ ثابت را می‌کند ولی سرعتش بسیار پائین‌تر از اینهاست. پشتیبان می‌گوید دستگاه زیاد فروخته‌ایم، دکل کم داریم!  صبر کنید چندماه دیگر مشکل برطرف می‌شود!  مودم را هم پس
نمی‌گیرند!
4532---0902
نام:
ایمیل:
* نظر: