kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۱۵۰۰
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۶

    مأمور قلابی
رشت- خبرنگار کیهان: فرمانده نیروی انتظامی رشت از دستگیری یک مأمور قلابی در بخش کوچصفهان این شهرستان خبر داد. سرهنگ رحیم شعبانی گفت: فردی با عنوان مأمور اقدام به اخاذی از شهروندان می‌کرد که مأمورین انتظامی در تحقیقات خود موفق شدند متهم را حین ارتکاب اخاذی دستگیر کنند.
وی اضافه کرد: تاکنون پنج نفر از متهم شکایت کرده‌اند، متهم از شاکی‌های خود مبلغ 7 میلیون و 500 هزار ریال اخاذی کرده بود.
دستگیری متجاوز مرزی
تایباد- خبرنگار کیهان: فرمانده هنگ مرزی تایباد از دستگیری متجاوزان مرزی خبر داد. سرهنگ کاظم صمدی گفت: 53 متجاوز مرزی که همه آنها کودکان خردسال بودند هنگام ورود غیرقانونی به مرز دستگیر شدند.
زمین لرزه در استهبان
شیراز- ایرنا: زمین لرزه‌ای با شدت چهار و سه دهم ریشتر ساعت 9 و 30 دقیقه و 34 ثانیه دیروز بخش ایج از توابع شهرستان استهبان فارس را تکان داد.
هنوز از تلفات و یا زیان‌های احتمالی این زمین لرزه گزارشی دریافت نشده است.
دستگیری قاتلان فراری
زاهدان- خبرنگار کیهان: رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتلان فراری در شهرستان خاش خبر داد.
سرهنگ ابراهیم ملاشاهی گفت: در پی وقوع قتل مسلحانه یک مرد 35 ساله در هفتم شهریور ماه سال جاری در شهرستان خاش، مأمورین انتظامی پس از بررسی صحنه جرم دریافتند این قتل با مشارکت چند نفر و بوسیله اسلحه کلاش صورت گرفته است. وی اضافه کرد: پلیس پس از تحقیقات و پیگیری موفق شد مخفیگاه قاتلان را شناسایی و 4 نفر از آنها را دستگیر و در بازرسی از محل اختفای آنها یک قبضه سلاح کلاش به همراه مهمات مربوطه کشف کند.
تصادف خونبار
تبریز- خبرنگار کیهان: به گزارش اورژانس آذربایجان شرقی در تصادف یک دستگاه پژو پرشیا با یک دستگاه تریلی در آزاد راه تبریز- تهران 8 نفر کشته و مجروح شدند.
بنابراین گزارش در این حادثه یک مرد 40 ساله و یک کودک جان خود را از دست دادندو 6 نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
قاچاق دام
سراوان- مهر: فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از کشف 27 رأس گاو قاچاق خبر داد. سرهنگ رضا زینلی گفت: در پی فعالیت عده‌ای سودجو در زمینه قاچاق احشام از مرز کشورهای همجوار و نگهداری آنان به منظور انتقال به استانهای مرکزی کشور، محل دپوی احشام شناسایی و 27 رأس گاو که فاقد مجوز بودند ضبط شدند.
وی اضافه کرد: براساس نظر کارشناسان ارزش این تعداد گاو یک میلیارد و 350 میلیون ریال برآورد شده است.
صید صیاد
ساری- خبرنگار کیهان: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست چالوس و نوشهر در حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی این شهرستان‌ها شش شکارچی غیرمجاز را به همراه لاشه یک رأس کل وحشی و یک رأس شوکا، یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر کردند.
شکارچیان غیرمجاز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
کشف مواد افیونی
سرویس شهرستانها: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از کشف مواد مخدر در این استان خبر داد. سرهنگ «سید تقی حسینی» گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان مطلع شدند دو قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر قصد دارند محموله‌ای را با استفاده از خودروهای تیزرو وارد این استان کنند که بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: سواری سمند متعلق به قاچاقچیان در یکی از ورودی‌های شهر اصفهان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متوقف و در بازرسی مقدار 364 کیلوگرم تریاک که زیر صندلی‌ها و صندوق عقب خودرو جاساز شده بود کشف شد، همچنین دو سوداگر مرگ در این رابطه دستگیر شدند.
بازداشت مدیر بانک
کرمان- فارس: یکی از مدیران سابق بانک ملی کرمان به اتهام تضییع وجوه دولتی پس از تفهیم اتهام با قرار وثیقه روانه زندان شد.
همچنین به گزارش روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان مأمورین پلیس موفق شدند 569 کیلوگرم مواد مخدر کشف و یک سوداگر مرگ را در این رابطه دستگیر کنند.
چرخ گوشت دست کودک را بلعید
اصفهان- باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اصفهان از حادثه‌‌گیر کردن دست پسربچه 19 ماهه در چرخ گوشت خبر داد.محمد شریعتی گفت: پس از آزادسازی دست کودک از داخل چرخ گوشت شاهد چرخ شدن تمامی انگشتان دست راست تا قسمت مچ دست بودیم که بلافاصله کودک و بقایای انگشتانش برای درمان در اختیار پزشکان قرار گرفت.
قاتل خاموش
شیراز- فارس: فرمانده انتظامی شیراز گفت: مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن جان سه نفر را گرفت. دلاور القاصی مهر گفت: در بررسی صورت گرفته و گزارش پزشکی قانونی مشخص شد که این افراد بدلیل استفاده از وسایل گرمایشی نامناسب و استنشاق گاز مونوکسیدکربن در منزل دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده‌اند.
استخر آمونیاک جان دو کارگر را گرفت
اهواز- باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دزفول از مرگ دو کارگر شرکت قارچ دزفول براثر سقوط در استخر آمونیاک خبر داد.سید محمد محمدی‌نژاد گفت: دو کارگر حادثه دیده به بیمارستان منتقل شدند و احیای قلبی ریوی نیز برای نجات جان آنها انجام شد اما هر دو کارگر جوان بعلت سقوط در استخر آمونیاک جان باخته بودند.
نام:
ایمیل:
* نظر: