kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۱۴۹۴
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵

سرویس شهرستانها:
مدارس تبریز دیروز برای چهارمین روز متوالی بر اثر استمرار آلودگی شدید هوا، تعطیل شد.
به گزارش خبرنگار کیهان از تبریز، تشدید آلودگی هوا، تبریز را برای چهارمین روز متوالی به عنوان آلوده‌ترین شهر کشور در خود محو کرد و مقامات محلی برای سلامتی دانش‌آموزان مجبور به تعطیل کردن کلیه مدارس این شهر شدند.
تعطیلی مدارس دیروز شامل «خسروشاه» نشد. ضمن آن که کلاس‌های جبرانی دانش‌آموزان، روز پنجشنبه تشکیل می‌شود. مدارس تبریز از روز شنبه 25 آذرماه سال جاری به علت آلودگی هوا تعطیل شدند.
پیرو تصمیم کمیته مدیریت کاهش آلودگی هوا ارومیه به دلیل آلودگی شدید هوا و آلودگی بیش از حالت استاندارد دیروز نیز کلیه مقاطع تحصیلی در شهر ارومیه (نواحی یک و دو) در نوبت بعدازظهر تعطیل شدند که مدارس روستایی نواحی یک و دو ارومیه مشمول این تعطیلی نشدند.
آلودگی هوای شهر ارومیه که از روز جمعه گذشته شدت گرفته است موجب تعطیلی مدارس طی هفته جاری تاکنون شده است.
مدارس اصفهان تا پایان هفته تعطیل شد
محمدحسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به دلیل افزایش غلظت آلاینده‌ها تمام مدارس در مقطع ابتدایی در کلان  شهر اصفهان و هم‌چنین مدارس در شهرستان‌های زرین‌شهر، فولادشهر، خمینی‌شهر، نجف‌آباد، شاهین شهر، فلاورجان، پیربکران و برخوار و مهدهای کودک و مراکز توانبخشی روزانه بهزیستی در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری تعطیل خواهد بود.
براساس مصوبه کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای استان البرز مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی استان البرز به جز طالقان دیروز سه‌شنبه 28آذرماه در نوبت صبح و عصر تعطیل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: