kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۱۳۸۸
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴


سرپرست باشگاه پرسپولیس با تشریح جزئیات مذاکرات با مسئولان باشگاه ریزه اسپور ترکیه گفت: اختلافات ما در این پرونده برطرف شد و فقط فیفا باید تصمیم نهایی را بگیرد.
حمیدرضا گرشاسبی اظهار داشت: خوشبختانه سفر آقای روحانی به ترکیه زمینه را برای ما فراهم کرد که بتوانیم با رایزنی کار را پیش ببریم. بعد از مذاکراتی که با مسئولان سیاسی کشور داشتیم توانستیم به راهکار دست پیدا کنیم. در جلسه بعدی که شش ساعت طول کشید گفتند یا طارمی را به ما بدهید یا علیپور را. ما هم گفتیم شما ما را از نقل و انتقالات محروم کرده‌اید و اگر بخواهیم این دو بازیکن را بدهیم مشکلات ما بیشتر می‌شود.
وی افزود: در این جلسه ما اعلام کردیم که شکایت مان را از باشگاه ترکیه‌ای پس خواهیم گرفت. تلاش کردیم که رضایت طارمی را هم بگیریم که توانستیم این رضایت را هم بگیریم و اینها اعلام کردند که دیگر شکایتی از مهدی طارمی ندارند. ما این خاکریز را رد کردیم و حالا رسیدیم به خاکریز فیفا. اصل کار ما اینجاست که بتوانیم این محرومیت‌ها و پنجره‌های بسته شده را باز کنیم و مشکل پرسپولیس برطرف شود.
در این قرارداد آمده است باشگاه ریزه اسپور علاوه‌بر اینکه از شکایتش صرفنظر کرده است کمک کند تا پرونده پرسپولیس در فیفا هم بسته شود. باشگاه ریزه اسپور اعلام کرده که نسبت به شکایت پرونده مهدی طارمی رضایت کامل خود را اعلام می‌دارد. این قرارداد ملاک رفع کامل اختلافات می‌باشد و پرسپولیس می‌تواند این تفاهم نامه را جهت رفع محرومیت‌ها به دادگاه بین‌المللی و فیفا ارائه کند و ریزه اسپور حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. دو باشگاه با یکدیگر تفاهم نامه‌ای امضا و تاکید کردند که هیچ مشکلی با یکدیگر ندارند و امیدوارم فیفا هم کاسه داغتر از آش نشود و این مشکل حل شود. براساس این قرارداد ما هیچ پولی به باشگاه ترکیه‌ای پرداخت نخواهیم کرد و ۷۹۰ هزار یورو جریمه‌ای که در نظر گرفته بودند بخشیده شده است و باید فیفا هم آن را تایید کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: