kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۰۹۲۹
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۸

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323* از بودجه 97 برمی‌آید که سال آینده موج بی‌تدبیری‌های دولت را مردم باید پس دهند، اینکه برجام و... نتوانسته آرزوهای دولت را برآورده کند، چرا مردم باید تاوانش را بدهند؟
7230---0913
* آقای رئیس‌جمهور یک خانه نشان مردم بدهد که توسط دولت ایشان برای قشر مستاجر ساخته و تحویل داده شده باشد. علیه گذشتگان صحبت کردن هنر نیست. خود ایشان چه کار برای مردم کرده‌اند؟ مثلا وزیر مسکن باید گزارشی از آن مسکن اجتماعی که چهار سال قبل قول آن را داد بدهد.
8455---0912 و 9590---0914
* جا داشت معاون اول رئیس‌جمهور با آن استرسی که به صاحبان مسکن مهر در قضیه زلزله استان کرمانشاه وارد کردند بلافاصله استعفا می‌دادند! واقعا جای بسی تعجب است که این‌چنین بی‌خیالند! آقای رئیس‌جمهور بدون عذرخواهی از حرف قبلی می‌گوید موضوع سفت و شل بودن مسکن مهر نیست!
8181---0933 و 8455---0912
* گاز ارزان می‌فروشند، قراردادهای یک‌جانبه و به سود طرف مقابل امضا می‌کنند، به جای اتکا به توان و نیروی داخلی به وعده‌ غربی‌ها تکیه می‌کنند، به جای مبارزه با قاچاق کالا، کارت‌های بازرگانی یک روزه می‌دهند و بعضا شتر و خلال دندان وارد کشور می‌کنند و... در چنین وضعی، کورسوی عدالتی که دولت شعار می‌داد هم با قطع یارانه‌ها خواهد مرد.
7772---0938
* کوچک شدن سفره مردم ریشه در بودجه دارد و به قول نمایندگان، دولت دست در جیب مردم کرده و به جای کاهش هزینه‌های دولتی، با چند برابر کردن قبوض و مالیات، چیزی در جیب مردم باقی نگذاشته است!
هدایت کمالی
* در پسابرجام با وعده‌هایی که دولت داده بود انتظار خوردن میوه برجام را داشتیم ولی گویا این میوه در بودجه 97، قطع یارانه 30 میلیون نفر است!
9185---031
* بعد از 5 سال وعده و وعید آقای روحانی در هنگام تقدیم بودجه 97 تحقق وعده‌های دولت در سال 97 را وعده داده است! پس این مدت که دولت هر سال لایحه بودجه سال بعد را به مجلس می‌داد مگر موضوع بیکاری، اشتغالزایی، رفع فقر و... در آن مطرح نشده بود؟ آیا ناگهان در سال 97 به آن پرداخته شده است؟
0765---0938
* انگار آقای روحانی آسیبی را که حداکثر جامعه از وعده‌های پوچ دولت دیده‌اند نمی‌بینند! رشد بیکاری جوانان، تعطیلی کارخانه‌ها و قدرت خرید اندک و روزمرگی و... نتیجه سیاست‌های اشتباه بوده است اما واریز یارانه‌ای که امید نیازمندان بود امروز در اما و اگر است!
5098---021
* برنج‌کاران شمال کشور، شالی را به کارخانه‌ها تحویل می‌دهند اما یا رد می‌کنند و یا قید می‌کنند که پول آن در زمان نامشخصی به کشاورز داده خواهد شد! در شرایطی که مزد شالیکاران استان گیلان اندک است این سوال پیش می‌آید که چرا در بازار برنج کیلویی حدودا 14 هزار تومان فروخته می‌شود در حالی که به مبلغ کمی از کشاورز خریداری می‌شود! این سود هنگفت به جیب چه کسانی سرازیر می‌شود؟ چرا هیچ مسئولی این موضوع را پیگیری نمی‌کند؟
7132---0990
* یک بار نشده که مسئولان کشورمان در دیدارهای خود با دولتمردان اروپایی از آنان بخواهند که جنایتکاران تروریست‌ و مفسدان اقتصادی پناه گرفته در کشورشان را تحویل ایران بدهند. همیشه خارجی‌ها طلبکار بوده‌اند. یک‌ بار هم مسئولان ما خودی نشان بدهند و مدعی باشند. در همین ماجرای اخیر چرا طلب 540 میلیون پوندی ایران را از وزیر خارجه انگلیس مطالبه نکردند.
2931---0918 و 8717---0936
* خوش به سعادت ورزشکار عزتمند و قهرمان و سرافراز کشورمان جناب آقای علیرضا کریمی که به خاطر عمل شجاعانه خود مورد لطف حضرت ‌آقا قرار گرفت.
مصطفی طاهری - روستای عزیز‌آباد نجف‌آباد
* خداوند بر درجات امام راحل(ره) بیفزاید که فرمودند، اگر مسلمانان متحد شوند و هر کدام یک سطل آب بریزند رژیم صهیونیستی را آب می‌برد... . ان‌شاءا... همان‌طور که خداوند دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داده است، این شور و جوششی که به وجود آمده ادامه یابد تا زمانی که شاهد فرو ریختن پایه‌های قدرت جهنمی رژیم جعلی، کودک‌کش و نوکرانشان مثل وهابیت باشیم!
6263---0938 و 9481---0911
* چرا مجلس با اظهارات گستاخانه محمود صادقی در رابطه با دستگاه قضایی و آیت‌الله مکارم‌ شیرازی و... برخورد نمی‌کند. متاسفانه‌ وی از فرزند شهید بودنش سوءاستفاده می‌کند و از سوی دیگر خانواده شهدا را آزرده‌خاطر می‌کند. انصافا اگر او علیه دولت و مجلس هم اینگونه دروغ‌پراکنی می‌کرد برخوردی با او نمی‌شد؟!
وحیدی
* سیستم بانکی کشور به حدی فشل است و مشکل دارد که یک فرد کلاهبردار با 450 حساب بانکی توانسته تا الان 50 میلیارد تومان کلاهبرداری کند.
0220---0935
* اعلام شد از 9 هزار میلیارد تومان اختلاس صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان فقط هزار میلیارد تومان یعنی ده درصد آن وصول شده واقعا به این دولتمردان باید خسته نباشید گفت و مواظب باشیم به چنین مسئولانی آسیب وارد نشود و آنان را از دست ندهیم!
1648---0915
* آقای روحانی نیاز مردم به یارانه نقدی را زمانی می‌توانید درک کنید که در همان ساعات ابتدایی واریز یارانه حجم انبوهی از مردم برای دریافت آن به دستگاه‌های خودپرداز مراجعه می‌کنند و یا روز بعد با آن اقساط بدهی‌شان را می‌پردازند و خرید می‌کنند. یارانه در بسیاری از روستاها تنها درآمد روستائیان است. دولت با قطع یارانه ثروتمندان باید به این روستائیان و کم‌درآمدها بیشتر توجه کند.
7264---0990 و 6124---021
* از شورای محترم نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست می‌شود جلوی حیف و میل و ریخت‌وپاش دولت را در بودجه 97 بگیرند. متأسفانه گویا برخی می‌خواهند آحاد جامعه را نسبت به نظام و انقلاب ناامید، دلسرد و بدبین نمایند.
مهندس مینایی
* حضرت امام حسن‌عسکری(ع) می‌فرماید: دروغ کلید همه پلیدی‌هاست. چرا برخی مسئولین کارشان را با دروغ کلید می‌زنند؟!
2143---0913 و 3949---0912  
* ملت شریف ایران! یادتان هست که در یک فضای تبلیغی سنگین اغواگرایانه وعده اصلاح وضع معیشتی، رفع تحریم، تقویت پول ملی را دادند!! عده‌ای را در خیابان جمع کردند و دلار هزار تومانی را به نمایش گذاشتند! متأسفانه بعد از 5 سال به برکت برجام دلار به بالای 4200 تومان رسیده و مشکلات فراوان اقتصادی و بقای تحریم همچنان مردم را آزار می‌دهند. وعده‌دهندگان چه پاسخی برای ملت دارند؟!
طباطبائی
* وقتی حضور وزیر خارجه شیطان کوچک انگلیس خبیث را در کشورمان دیدم احساس کردم کمرم شکست! چرا این قاتلان شهدای جنگ تحمیلی، فتنه 88 و قحطی ایران در دو جنگ جهانی را که اظهر من‌الشمس است به کشور راه می‌دهند؟!
احمد خزایی جانباز 50 درصد از رویان نور مازندران
* همین انگلیسی‌ها پایه‌گذار رژیم اشغالگر هستند ولی متأسفانه دولت آقای روحانی در چنین روزهایی با افتخار میزبانی مسئولان انگلیس را قبول می‌کند و این دیدارها صورت می‌گیرد.
9789---0915
* پیگیری وزیر خارجه انگلستان برای آزاد شدن جاسوسان مانند زاغری در ایران بهترین دلیل بر مجرم بودن این جاسوسان است. خواسته ملت نیز اشد مجازات برای آنان می‌باشد.
0459---0915

نام:
ایمیل:
* نظر: