kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۰۶۴۹
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323* زنجیری که رژیم اشغالگر صهیونیستی به دور قدس شریف کشیده است با مقاومت تکه‌تکه خواهد شد. وعده امام خامنه‌ای در نابودی این رژیم تحقق خواهد یافت به مدد الهی.
نیکو گفتار
* با اقدام بی‌خردانه ترامپ، بار دیگر جهان اسلام متوجه مردم مظلوم فلسطین شد و دیگر آزادی‌خواهان سراسر جهان را با خود همراه کرد.
حبیبیان
* اوباما، ترامپ را هیتلر زمانه نامید در حالی که بنیانگذار داعش تفکر استکباری آمریکا و به خصوص دولت خود اوباماست. او چگونه می‌تواند رفتار ترامپ را نقد کند؟ سیاست کلی آمریکا با هر رئیس‌جمهوری که باشد تغییر نخواهد کرد و تاکتیک‌های دولت‌های مختلف همه در جهت اجرای آن سیاست‌های کلی است.
3152---021
* کشورهای مرتجع عرب در منطقه باید از عقب‌نشینی‌شان در موضوع قدس اشغالی خجالت بکشند آیا مردم فلسطین عرب نیستند؟
4207----021
* دولت با غربی‌ها قرارداد امضا می‌کند و موجب می‌شود توسعه علم و فن‌آوری در کشور محدود شود، همه کشورهای جهان سعی بر این دارند که به علم روز و فن‌آوری پیشرفته بومی دست یابند. ولی در اینجا برخی همچنان با اصرار بر ادعای نیاز کشور به واردات همه‌چیز، صورت مسئله را وارونه
نشان می‌دهند.
بخشنده-رشت
* واردات شتر، سنگ‌پا، خلال دندان و... در این وضعیت بد تولید در کشور چرا انجام می‌شود؟ و چرا ترخیص آن هم از گمرک این قدر با سرعت انجام می‌شود؟ آیا افرادی که امنیت اقتصاد کشور را به خطر می‌اندازند نباید محاکمه شوند؟
3243---021
* خانم ابتکار شما عضوی از جامعه زنان کشور هستید، بی‌تفاوتی شما نسبت به استفاده کالایی و ابزاری از بانوان با پوشش نامناسب برخلاف ارزش‌های بانوان در جامعه اسلامی ایران است.
2811--021
* نمی‌دانم چرا با این که مشکلات واضح و در جریان است مسئولان در مهار یا برخورد با آن مرددند و نیاز به جلسات متعدد و یا بعضا قانون هستند. پیچیده‌نمایی مسائل فقط می‌تواند باعث تداوم مشکلات و ایجاد مشکلات جدید بشود.
7772---0938
* در این چند سال گذشته فیلم‌های سینمایی بسیاری ساخته شده است که اکثر آن‌ها فقط چند بازیگر معدود و خاص دارد! انگار عده‌ای در سینمای ایران تمام نقش‌های فیلم‌ها را کنترات گرفته‌اند و جایی برای باقی هنرمندان نیست!
3767---0919
* جبهه مقاومت باید بیدارتر از همیشه باشد بدین خاطر که هر وقت سر و صدایی از سوی جبهه استکبار، منطقه را فرا می‌گیرد به یقین توطئه‌ای جدید در حال شکل‌گیری است.
حق‌شناس
* همراه اول هر گیگابایت حجم اینترنت را پنج هزار تومان و ایرانسل دو هزار و پانصد تومان می‌فروشند درحالی که مخابرات اعلام کرده حداکثر قیمت هر گیگ دو هزار تومان است؟! مردم به کجا شکایت ببرند؟!
مجتبی گروسی
* آقای روحانی، بنده مستمری‌بگیر هستم و مدت دو سال یارانه‌ام قطع شده است، و پیگیری‌ام بی‌نتیجه بوده است، افراد بسیار دیگری مشابه بنده هستند که، یارانه
دریافت نمی‌کنند!
0628---025
* سرویس‌های بهداشتی مرز چزابه دارای نواقصی است که انتظار می‌رود مسئولان امر به رفع نقص آن اقدام کنند. در ایام اربعین متأسفانه در برخی از سرویس‌ها نه آب وجود داشت و نه شیلنگ و آفتابه! نداشتن گیره برای آویز ساک‌ها و کوله‌پشتی‌ها نیز از دیگر مشکلات سرویس بهداشتی بود.
1003---0912و7250---0919
* از بانک مرکزی درخواست می‌شود به مشکلات سپرده‌گذاران مؤسسه ثامن هم رسیدگی کنند. این مؤسسه هفته‌ای 800 هزار تومان پول سپرده‌گذاران را پرداخت می‌کند. با این روند چند سال باید مردم منتظر بمانند.
8003---0917
* چند سالی است مبتلا به بیماری سختی شده‌ام. در این مدت 22 نامه درخواست مساعدت به آقای رئیس‌جمهور و معاون اول ایشان نوشته و ارسال کرده‌ام ولی هنوز به هیچ‌کدام از این نامه‌ها جواب نداده‌اند. چرا؟ روی چه حسابی نام چنین دولتی را دولت امید گذاشته‌اند؟
0110---0935
* دو سال از عقد ازدواج‌مان می‌گذرد ولی به علت بیکاری جرات برگزاری مراسم عروسی را ندارم. با وجودی که فرزند جانبازم ولی هیچ ترجیحی برای جذب افرادی مثل من و سهمیه ایثارگران وجود ندارد. در تمام آزمون‌هایی که دولت برگزار می‌کند هم شرکت کرده‌ام ولی دریغ از یک خبر؟
شبانی داورانی
* به رغم هشدارها و سفارش‌های متعدد مردم و مسئولان به تولیدکنندگان اجناس و کالاهای مصرفی و انواع محصولات خوراکی، به ویژه شیر و لبنیات و فرآورده‌های دامی و لبنی، متاسفانه بعضی کارخانه‌هایی مثل شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، مدت‌هاست تاریخ تولید و انقضای مصرف شیرهای پاکتی را به صورت بسیار ریز و ناخوانا در قسمت‌های رنگی و تیره و نامناسب چاپ می‌کند. چرا؟!
محمود بلیغیان- اصفهان
* برای گرفتن کارت ملی جدید کار ما شهروندان بهبهان این شده که چندین مرتبه به اداره پست مراجعه بکنیم. این بی‌تدبیری‌ها و سوءمدیریت‌ها موجب بدبینی و نارضایتی مردم
شده است.
5308---0916
* برخلاف قانون هدفمندی یارانه‌‌ها یارانه تولید محقق نشد و به دلیل سوء‌مدیریت دولت شرکت‌های سود‌ده از سهام عدالت حذف و میزان سهام نیز به یک سوم کاهش یافت. با اینکه قیمت حامل‌های انرژی چند برابر شده ولی نه تنها مبلغ یارانه افزایش نیافت بلکه با حضور نمایندگان مجلس در دفاع از حقوق مردم شاهد حذف یارانه‌‌ها هستیم، خداوند با این دولت ناتوان به عاقبت این ملت رحم کند.
2138---0917

نام:
ایمیل:
* نظر: