kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۰۵۸۸
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵

مدیرعامل استقلال می‌گوید مشکلی میان او و شفر وجود ندارد.
سیدرضا افتخاری دیروز درپاسخ به این سؤال که گفته می‌شود شفر اعتراضاتی به او داشته است گفت: خود شفر صحبت می‌کند و تکذیب می‌کند. این حرف‌ها را در می‌آورند تا یک بازاری برایشان ایجاد شود. مشکل خاصی وجود ندارد.افتخاری در پاسخ به این سؤال که آیا درست است که او با شفر دیدار نکرده است، گفت: من سه روز پیش با ایشان جلسه‌ای در هتل المپیک داشتم. کارها را هماهنگ کردیم. ما یک‌سری بازیکن سرباز و دانشجو داشتیم و نشد مجوز خروجشان را بگیریم. اردوی تیم هم در ایران برگزار می‌شود.او درباره پرداختی‌های تیمش اظهار کرد: ما قرار است ۲۰ درصد بدهیم تا پرداختی‌ها ۵۰ درصد بشود. پول شفر را هم دو، سه روز دیگر می‌دهیم.
وی همچنین درباره به میدان رفتن در زمین بی‌طرف مقابل رقیبان عربستانی اظهار کرد: سال گذشته از بازی در زمین سوم بسیار ضرر کردیم. ما اجازه نمی‌دهیم تا حق و حقوق‌مان پایمال شود. الان هم گفتیم فدراسیون تمام تلاشش را بکند و از AFC بخواهد تا آنها قوانین را رعایت کنند. اگر AFC زیر بار نرود، آن زمان می‌نشینیم و تصمیم جدیدی می‌گیریم. افتخاری درباره میزان امیدواری‌اش نسبت به نتیجه رسیدن مذاکرات با AFC گفت: امیدواری ما کم نیست ولی باید روی این موضوع کار شود. نمی‌شود که دست روی دست بگذاریم تا آنها تصمیم بگیرند و سپس ما شکایت کنیم. اگر آنها تحت فشار قرار گیرند، از این موضع خود کوتاه می‌آیند. او درباره فهرست خروجی استقلال گفت: اسامی که تا به حال منتشر شده قطعی نیست.ضمن اینکه تمام تلاش ما این است که از ایران بازیکن بگیریم. اگر پیدا نکردیم به دلیل اینکه باید راهی لیگ قهرمانان آسیا شویم نمی‌توانیم با بازیکن ضعیف به این مسابقه‌ها برویم. چند بازیکن خارجی مورد نظر ما است منتهی جاماییکایی نیست.
او در پاسخ به این سؤال که آیا شفر قصد داشته تا برای جذب بازیکن به دوبی برود؟ اظهار کرد: این طور که نمی‌شود شفر خودش با بازیکن مذاکره کند او باید بازیکن را به ما معرفی کند و سپس باشگاه با او توافق کند. ما بلدیم چه کار کنیم.افتخاری درباره پیوستن رحمتی به سپاهان گفت: او جزو فهرست خروجی ما نیست. فهرست خروجی را فردا (امروز) اعلام می‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: