kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۰۵۱۹
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۳

امروز ۶ امتیاز از پدیده کسر می‌شود
روزبه وثوق‌احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در خصوص کسر شش امتیاز از تیم پدیده به دلیل شکایت زوران کنزوویچ که سه سال پیش در این تیم بازی می‌کرد، اظهار داشت: نامه این حکم روز گذشته به فدراسیون فوتبال رسید که بلافاصله باید اعمال شود. وی در خصوص اینکه آیا برای اعمال این حکم نامه‌ای به سازمان لیگ رفته است یا نه، گفت: خیر، به دلیل تعطیلی این کار صورت نگرفته است، اما روز شنبه(امروز) اول وقت این نامه به سازمان لیگ می‌رود و بلافاصله نیز کسر امتیاز اعمال خواهد شد. به این دلیل که باید بعد از اعمال کسر شش امتیاز، مدارک آن را به فیفا ارائه کنیم. رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: کمیته تعیین وضعیت به جهت مشخص نبودن وضعیت پرونده‌های بین‌المللی باشگاه پدیده، ابتدای فصل این باشگاه را از جذب بازیکنان و کادر فنی خارجی منع کرده بود. متأسفانه مسئولان باشگاه پدیده نیز تهدیدهای فیفا را جدی نگرفته بودند که چنین جریمه‌ای شامل حال‌شان شد. پدیده در حال حاضر با 24 امتیاز در رتبه پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر جای دارد که با اعمال حکم فیفا 18 امتیازی خواهد شد و به رتبه دهم سقوط می‌کند.
ابقای نظرمحمدی به عنوان سرمربی تیم سپیدرود
 علی نظرمحمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت که بعد از قبول باخت در برابر پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر با گذاشتن پستی در صفحه اجتماعی خود از هواداران این تیم طلب حلالیت و خداحافظی کرده بود با تصمیم بیات مالک این باشگاه به کار خود در این تیم به عنوان سرمربی ادامه می‌دهد. براساس اعلام روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت این تصمیم در پی نشست میان بیات و نظرمحمدی اتخاذ شد. در این نشست دو طرف درباره ادامه کار در نیم فصل دوم بحث و تبادل نظر کرده و در نهایت سرمربی این تیم به ماندن در این تیم رضایت داد.
پرسپولیس همچنان امیدوار به نتیجه دادگاه CAS
حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین دیروز این تیم و در جمع خبرنگاران درباره تمدید قرارداد برانکو گفت: ما روز یک‌شنبه(فردا) جلسه نهایی را با برانکو برگزار می‌کنیم و مشکلی هم نیست. به امید خدا این تمدید انجام خواهد شد. برانکو نیز با انگیزه به کارش ادامه می‌دهد. گرشاسبی در مورد این که آیا احتمال این وجود دارد که پرسپولیس بتواند بازیکنی در پنجره نقل و انتقالات جذب کند؟ بیان کرد: ما یک وکیل سوئدی استخدام کردیم و کار ما در دادگاه CAS در حال پیگیری است و نتیجه آن هم تا ۳ تا ۴ روز آینده مشخص خواهد شد. از طرفی دیگر خود ما نیز به دنبال این هستیم که با باشگاه ریزه‌اسپور یک نشست برگزار کنیم تا این مشکل را حل کنیم. هدف امسال ما حضور در فینال لیگ قرمانان آسیاست که امیدوارم با حل این مشکل شرایط برای رسیدن به هدف‌مان فراهم شود. ما می‌خواهیم این مشکل را حل کنیم تا اگر برانکو بازیکنی را خواست بتوانیم آن را جذب کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: