kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۰۲۴۷
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323


* ایام فرخنده میلاد فخر کائنات حضرت محمد مصطفی (ص) و فرزندش امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت مبارک باد. ان‌شا‌ءالله همه مسلمانان با تأسی از امام راحل و رهبر معظم انقلاب با وحدت و یکپارچگی، توطئه اختلاف بینداز و حکومت کن دشمنان را نقش بر آب نمایند.
6263---0938 و 3949---0912 و 6960---0936
* ماکرون نخست‌وزیر فرانسه قبل از سفر به تهران درباره قدرت‌دفاعی جمهوری اسلامی خط و نشان کشیده و فضولی بی‌جا کرده است. درچنین مواقعی است که دستگاه دیپلماسی ما باید از روش سرداران رشیدی همچون سردار سلیمانی در پاسخ به بی‌نزاکتی بیگانگان درس بیاموزد و عمل کند.
4862---0912
* فرانسه که سال‌های متمادی گروهک تروریستی منافقین را در آغوش خود جای داده بود و در جنگ تحمیلی نیز با جنگنده‌ها و میراژ‌ها و موشک‌های خود از صدام علیه ما حمایت می‌کرد بداند که ما از پیشرفت سلاح‌های هسته‌ای آنها و به کارگیری علیه بشریت به جد نگرانیم؛‌ فرانسه چه پاسخی به این نگرانی ما و جامعه بشری دارد؟!
دکتر بنی‌محمدی- تبریز
* روزنامه‌های زنجیره‌ای نیروهای ارزشی را به دلیل حمایت از آقای احمدی‌نژاد در سال‌های بعد از سال 84 یعنی زمانی که با رای مردم رئیس‌جمهور کشورمان بود سرزنش می‌کنند! اولا باید هر مقام مسئولی را تا زمانی که در مسیر خدمت به مردم و انقلاب قدم برمی‌دارد حمایت کرد ثانیا چرا از حمایت‌های خودشان از فراریان به خارج مثل اکبر گنجی و... که سر از الحاد درآورده‌اند چیزی نمی‌گویند.
2283---0916
* در شرایطی که همه ذهن‌ها متوجه زلزله غرب کشور بود، دولت عضویت ایران در کنوانسیون مبارزه با تروریسم را تصویب کرد! معنا و مفهوم آن این بود که کمک کنیم سازمان ملل با حزب‌الله لبنان و انصار‌الله یمن و... مبارزه کند! این مصوبات مایه ننگ است.
طباطبائی
* نوبخت گفته: دولت نباید اجازه دهد آنچه بر سر عراق و یمن آمد، در کشور ما رخ دهد! و برجام برای دفع همین تحریم‌ها بود!! اگر منظور ایشان کلیدزدن برجام 2 است بهتر است بدانند که مدافعین حرم بودند که با نثار خون پاکشان امنیت را با اقتدار تمام به کشور و ملت و دول مسلمان منطقه هدیه نمودند. جای بسی تأسف است که دولت مدعی اعتدال، رسما حاصل خون مدافعین حرم را دستاورد برجام با ثمره هیچ نشان می‌دهد! خون مدافعین حرم متاع معامله سیاسی- جناحی سازشکاران نیست.
بهارستانی- تالش
* با دیدن عکس کودک معلول شده یمنی در روزنامه چهارشنبه 96/9/8 کیهان کلی گریه کردم. کجایند مدعیان حقوق بشری؟! چطور مدعیان کدخدایی جهان چشم کور خود را با گرفتن رشوه از شاهزادگان به روی واقعیت‌ها می‌بندند؟! باید ملت‌های آزاده ندای مظلومیت مردم یمن را به گوش جهانیان برسانند.
9590---0914
* وظیفه تشکل‌های دولتی- مردمی ایران، بحرین، کویت، ترکیه، عمان و دیگر همسایگان است که جان حضرت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین را که در محاصره وهابیون خبیث گرفتار شده و نیاز شدید به پزشک دارد، نجات دهند.
1258---0938
* به دولتی که حل مشکل گرد و غبار خوزستان را منوط به نابودی داعش کرده بود باید گفت با نابودی داعشی‌ها در عراق به دنبال پیدا کردن بهانه جدید برای توجیه کم‌کاری خودش باشد.
9168---0916
* واقعا برای کشور ما با این همه خون‌های مقدسی که برای اقتدار آن بر زمین ریخته شده، شرم‌آور است که اینچنین از برخی زنان به عنوان کالای تبلیغاتی بهره‌برداری می‌شود. هم به جامعه زنان توهین می‌شود و هم غیرت ملت را زیر سؤال می‌برند؟! از دامان چنین زنانی مرد به معراج نمی‌رود و سردار سلیمانی‌ها تربیت نخواهند شد.
1183---0912
* از دستگاه قضایی انتظار می‌رود با حیف و میل‌کنندگان بیت‌المال بدون اغماض و چشم‌پوشی با شدت عمل برخورد نمایند تا درس عبرتی برای همه باشد.
شکیبا
* از وزیر ارتباطات به خاطر اهتمام به بررسی و ارزیابی دقیق و شفاف واردات گوشی‌های تلفن همراه تشکر می‌کنیم.
7453---0938
* زلزله‌های اخیر در کرمانشاه و کرمان نشان داد تقریباً هیچ جای کشور از خطر زلزله در امان نیست. خطاب به دولتمردان بنویسید پول نفت پیش‌کش حداقل از پول مردم در بانک‌ها تسهیلات بانکی کم‌بهره در اختیار ملت بگذارند تا بتوانند خانه امن برای خود و خانواده‌شان بسازند و شب راحت سر بر بالین بگذارند.
2986---0915
* گزارش صد روزه رئیس‌جمهور نشان داد گویا ایشان در ایران زندگی نمی‌کند!
2686---0913
* دولتمردان بدانند تورم یک رقمی یا دو رقمی درد مردم نیست. مردم می‌خواهند راحت زندگی کنند، به خدا قسم در گذشته که تورم دو رقمی بود زندگی راحت‌تری داشتیم ولی امروز با تورم یک رقمی عذاب می‌کشیم.
نیک‌نام
* آیا دولت نمی‌تواند با فراخوان و اجماع متخصصان و نظرسنجی‌های ملی- جهادی، صنعت خودروی کشور را متحول کند و کشور را از وابستگی به قدرت‌های غربی نجات دهد؟! مگر کم مهندس نخبه در کشور داریم؟!
2846---0935
* در مراجعه به برخی ادارات دولتی تابلوی «مجازات توهین به کارمندان 70 ضربه شلاق و 6 یا یک سال حبس» خودنمایی می‌کند. ای کاش تابلوی دیگری هم در کنار آن نصب می‌شد که «همین مجازات را برای نیروهای دولتی که با مراجعین چنین برخوردی داشته باشند» در نظر گرفته می‌شد. آن وقت شاهد این نبودیم که کارکنان تأمین اجتماعی شعبه[...] واقع در خیابان [....] تهران با مراجعین خود که اکثراً سالخورده و قابل احترام هستند با توهین و بی‌ادبی و پرت کردن پرونده جلوی آنها برخورد می‌کنند!
0949---0933
* وزیر رفاه و تأمین اجتماعی در سخنرانی خود صحبت از وجود نشاط در زندگی بازنشستگان سالمند کرده است. قدیمی‌ها ضرب‌المثل خوبی داشتند می‌گفتند آدم سیر از گرسنه خبر ندارد. خداوکیلی مستمری‌بگیری که با دریافت یک میلیون تومان مستمری در جنوب تهران مستأجری می‌کند نشاطش کجا بود؟
یک مستمری‌بگیر سالمند مستأجر
* چرا با گذشت بیش از 70 روز از آغاز سال تحصیلی، هنوز شیر در مدارس توزیع نشده است؟! برخی اخبار نیز از توزیع شیرهای بی‌کیفیت در سال‌های قبل حکایت دارد!
8147---0919
* پسرم در چمستان نور 20 روز است که تصادف کرده که پلیس اظهار می‌دارد چون پسر شما در حال دویدن در عرض خیابان بوده هرچقدر دیه‌اش شود 50+50 است. یعنی اگر پنجاه میلیون باشد 25 میلیون به شما تعلق می‌گیرد! درحالی که بیمارستان هزینه عمل لگن و سر و... را بالای 40 میلیون می‌گوید! آیا واقعاً چنین قانونی است؟! آیا اگر فردی از احتمال تصادف فرار کند مقصر شناخته می‌شود؟!
مسجدی
* هر ساله چند هزار لیسانسیه حقوق فار‌غ‌التحصیل می‌شوند درحالی که بازار کار برای بسیاری از آنان وجود ندارد چرا از قبل برنامه‌ریزی دقیقی برای تحصیل دانشجویان براساس نیازها و ظرفیت‌های شغلی صورت نمی‌گیرد؟
9280---0919
* چرا کسی پیدا نمی‌شود مردم را از دست شرکت گاز با دریافت انواع و اقسام عوارض من‌درآوردی نجات بدهد. خدا شاهد است هر ماه چیزی درحدود 15 هزار تومان پول عوارض قبض گاز باید بپردازیم.
3859---0915

نام:
ایمیل:
* نظر: