kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۰۲۲۳
تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷
مدیرعامل روایت فتح:
انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس منحل نخواهد شد.کیهان، چند روز قبل طی خبری کوتاه از زمزمه‌هایی برای انحلال انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس خبر داد و بر ارتقای این انجمن به جای انحلال آن تأکید کرد و پیشنهاد داد که این انجمن محل کشف و پرورش استعدادهای جوان در حوزه سینمای انقلاب بشود.
براساس این گزارش، مدیرعامل بنیاد روایت فتح روز گذشته خبری امیدوارکننده داد و گفت که نه تنها این انجمن منحل نمی‌شود، بلکه تقویت هم خواهد شد.
احسان محمدحسنی تصریح کرد: ما به هیچ وجه بنای انحلال این انجمن را نداریم و اتفاقا می‌خواهیم آن را تقویت کنیم. اگرچه گروه سینمایی روایت فتح از این پس تولیدات سینمایی بنیاد روایت را مدیریت خواهد کرد، اما ما به دنبال این هستیم که انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس را قوی‌تر از گذشته در عرصه سینما ببینیم که لازمه آن برگزاری مجمع عمومی و انتخاب شورای مرکزی و نهایتا برگزیدن مدیرعامل انجمن است و امیدواریم این اتفاق تا قبل از جشنواره بعدی فیلم مقاومت رخ دهد. کاری که پیش از این صورت نگرفته است و لازم است که اتفاق بیفتد. ما امروز در حوزه بیمه‌های تکمیلی هنرمندان انقلاب و دفاع مقدس، در خصوص حمایت‌هایی که احتیاج دارند و در مسائل شخصی و رفاهی آنان انجمن یا صنفی را نداریم که انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس این خلأ را پر خواهد کرد.
وی همچنین از ساخت تخصصی‌ترین پردیس فرهنگی هنری توسط بنیاد روایت فتح شامل هشت تالار سینما، دو تالار تئاتر، یک مرکز اجتماعات، نگارخانه‌های هنرهای تجسمی و ... خبر داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: