kayhan.ir

کد خبر: ۱۱۰۱۲
تاریخ انتشار : ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۸

«متهم ردیف اول» روی میز کتاب‌فروشی‌ها !

مشروح کامل، همراه با جزئیات یکی از جنجالی‌ترین محاکمه‌های مطبوعاتی دهه هشتاد از سوی انتشارات کیهان روانه بازار نشر شد.
«متهم ردیف اول» روی میز کتاب‌فروشی‌ها !
«متهم ردیف اول» شرح کاملی از دادگاه و محاکمه «حسین شریعتمداری» مدیر مسئول روزنامه کیهان است که با شکایات متعدد افرادی مثل شیرین عبادی، اسفندیار رحیم مشایی، شادی صدر، اکبر اعلمی، انجمن دفاع از حقوق زندانیان و... برگزار شد.
در جریان جلسات طولانی و علنی آن دادگاه، شریعتمداری مطالب تکان‌دهنده‌ای همراه با اسناد و تصاویر از پیوند و همکاری ضد انقلابیون داخل و خارج و حمایت قدرتهای بیگانه از آنها ارائه کرد که برخی از این اسناد پیش از آن در هیچ دادگاهی منتشر نشده بود. اسنادی از همکاری «انجمن دفاع از حقوق زندانیان» با تروریست‌های شرق کشور! یا همراهی و خدمتگزاری شیرین عبادی به سرویس‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و...! این کتاب با توصیف و گزارش لحظه به لحظه دادگاه، بسیاری از ادعاهای دروغین مدعیان ادب و اخلاق را کمرنگ و رسوا کرده و با نشر متن توهین‌ها، قانون‌شکنی‌ها و پرخاش‌های پی‌درپی وکلای مدافع برخی از شاکیان را نشان داده که ادب و اخلاق برای آنها، ابزاریست برای رسیدن به اهداف و اغراض خاص سیاسی!
این کتاب که در 256 صفحه و به کوشش دفتر «پژوهشهای مؤسسه کیهان» به بازار نشر تقدیم شده، نخستین بار هفته آینده در نمایشگاه کتاب غرفه انتشارات کیهان رونمایی خواهد شد.
شماره تلفن‌های 33110201 و نمابر 33917075 آماده پاسخگویی به مخاطبان کتاب است.