خواندنی از ورزش ایران

 
  *مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش اظهار داشت: در سال 99 برای نخستین بار بودجه فدراسیون‌ها را براساس عملکرد سال قبل خواهیم داد. این عملکرد با نظر 3 معاونت و 9 مدیرکل بررسی شده است. تقریبا این موضوع نهایی شده و این ارزیابی مورد تعیین بودجه فدراسیون‌ها خواهد بود. تا هفته آینده وضعیت را مشخص می‌کنیم. بودجه 99 طبق عملکرد سال 98 داده می‌شود اینطور نیست که بگوییم بودجه سال 98 چقدر بوده و مبلغی را به آن اضافه کنیم. برای سال‌های آینده هم همین روند را خواهیم داشت.
*با پیشنهاد نصرالله سجادی و موافقت کمیته ملی المپیک، مبلغ یکصد میلیون تومان برای خرید تجهیزات به فدراسیون تیراندازی با کمان پرداخت خواهد شد.
*با دعوت حمید رضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پیکان، رامین طباطبایی رئیس‌فدراسیون در محل این باشگاه حضور یافت. در این جلسه سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال نیز حضور داشت.در این نشست با توجه به فعالیت باشگاه پیکان در بسکتبال و تیم‌داری در رده‌های مختلف در گذشته بر توسعه و گسترش این رشته در سطح کشور تاکید شد. گرشاسبی ضمن اعلام علاقمندی باشگاه پیکان برای تداوم حضور در بسکتبال، آمادگی خود را برای همکاری‌های چند جانبه با فدراسیون بسکتبال اعلام کرد.