روایت بالکان پست از گرگیجه اعضای سازمان منافقین(خبر ویژه)

  به گزارش پایگاه اینترنتی نشریه بالکان پست، شماری از اعضای مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین) در زلزله اخیر آلبانی کشته شدند.
خبرنگار این نشریه نوشت: ساکنین پایگاه‌اشرف-۳ واقع در ۵ کیلومتری مرکز زمین لرزه اصلی با قدرت 6/4 ریشتر و همچنین کمتر از یک کیلومتری با مرکز پس لرزه‌ای با قدرت 5/3 ریشتر قرار داشتند؛ آنها وحشت واقعی را تجربه کردند.
وی افزود: با جست‌وجو توانستم با یکی از اعضای این گروه به نام تیمور که در میان مجروحان بود، صحبت کنم. او گفت: زلزله وقتی در خوابگاه خوابیده بودم، شروع شد. پنجره‌ها و سقف در حال ترکیدن بودند. بعضی‌ها فریاد می‌زدند که مورد حمله قرار گرفته‌ایم. بعضی از افراد له شده و فوراً مرده بودند. این همه در کمتر از یک دقیقه اتفاق افتاد. گرد و غبار زیادی وجود داشت و من دیگر نتوانستم ببینم، من فقط برای کمک فریاد زدم. من به خوبی می‌دانم که خوابگاه‌های پادگان تخریب شده است، برخی از آنها ویران شده‌اند و برخی آسیب دیده‌اند. بیشتر کارکنان پادگان خواب بودند، بقیه در یک سالن رایانه کار می‌کردند.
به گفته خبرنگار نشریه، او از خسارت به زیرساخت‌های کمپ‌اشرف بیشتر از تلفات انسانی ناراحت است. از او پرسیدم که چرا سالن رایانه برایش مهم است؟
وی گفت: به ما گفته شده است که متحدین سعودی و اسرائیلی ما مبالغ زیادی را در پایگاه سرمایه‌گذاری کرده‌اند و ما در اینجا ایمن هستیم. به ما گفته شده که دولت آمریکا و همپیمانان آنها از ما به طور کامل پشتیبانی می‌کنند، آقای بولتون حتی به ما قول داده بود که به زودی در تهران جشن بگیریم. یک سال پیش تجهیزات جدید رایانه‌ای گرفتیم و ماه‌ها تلاش کردیم، وقتی ده روز پیش، آشوب را در خیابان‌ها دیدیم، فکر می‌کردیم که رویا‌های ما به حقیقت پیوسته است. اما امروز، هیچ چیزی در کار نیست. همه‌چیز گم شد و از بین رفت!
وی با این ادعا که زلزله کار ایران است، گفت: چگونه ممکن است که یک زمین لرزه مستقیما ما را هدف قرار داده باشد؟ به ما گفته شد که مرکز زمین لرزه بسیار به پایگاه ما نزدیک بود، چندین دهه بود که چنین زمین لرزه‌ای رخ نداده بود! آیا این اتفاقی است که زلزله دقیقاً در ساعات ابتدایی صبح که همه در پایگاه هستند، روی می‌دهد؟ کسی قصد دارد تلفات زیادی به بار آورد! این انتقام است! من مطمئنم که دست ایران در کار است، شاید آنها بمب‌های قدرتمند را فعال کرده‌اند.