دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
کد خبر: ۴۰۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۳
سردار نقدی:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: بسیجیان جهان اسلام با الگوپذیری از شهیدان نادر مهدوی و طیبه واعظی، بیش از پیش برای روشنگری علیه استکبار جهانی و حفظ و گسترش آرمان های انقلاب اسلامی آماده می‌شوند.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: چه خوب است همیشه سال نو را با یاد شهیدان آغاز کنیم طبق سنت زیبای سال‌های اخیر، شهدای سال سازمان بسیج مستضعفین با پیشنهاد استان‌ها و اقشار تخصصی و تصویب شورای شهادت سازمان بسیج، از میان شهدای برجسته ولی گمنام انقلاب و دفاع مقدس که خالقان حماسه‌های بزرگی بوده‌اند ولی کمتر شناخته شده‌اند، انتخاب و معرفی می‌شوند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه تمامی برنامه‌های سال 94 بسیج به نام و یاد این شهدا برگزار می‌شود، اظهار داشت: در طول چند سال اخیر که این رسم اجرایی شده است، برکات فراوانی را در برنامه‌های بسیج شاهد بوده‌ایم چراکه احیاگر راه و رسم شهادت است و نسل جوان را با اسطوره‌های بزرگ حماسه‌ساز آشنا می‌کند و آنها را برای فداکاری و از خودگذشتگی آماده‌تر می‌سازد. وی با معرفی شهیدان نادر مهدوی و طیبه واعظی به عنوان شهدای سال 94 ابراز داشت: امیدواریم یاد و نام این شهدا منشاء نورافشانی در میان برنامه‌های بسیج در سطح کشور و جهان اسلام باشد.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج ادامه داد: افتخار داریم سال ۹۴ در بسیج به نام شهید طیبه واعظی شیرزنی از خمینی‌شهر اصفهان نام‌گذاری شده است و ان‌شاء‌الله خواهیم توانست این شهید قهرمان را که همراه با همسر و دیگر اعضای خانواده، برای روشنگری و مبارزه با ظلم و ستم رژیم شاهنشاهی و برقراری حکومت اسلامی در زیر شکنجه‌های رژیم شاه جانش را تقدیم کرد بهتر بشناسیم و جا دارد پژواک فریاد تاریخی این شهید که هنگام دستگیری با تن مجروح خطاب به ماموران ساواک فریاد زد «مرا بکشید ولی چادرم را برندارید» در فضای کشور طنین‌انداز شود.
وی شهید نادر مهدوی را از سرداران مبارزه با آمریکا خوانده و بیان کرد: شهید نادر مهدوی از غیورمردان بوشهری است که به عنوان بنیان‌گذار و فرمانده ناوگروه رزمی ذوالفقار در خلیج فارس، با انجام عملیات گسترده علیه ناوهای آمریکایی، طرح آمریکا برای اسکورت ایمن ناوگان نفتی حامیان صدام را به شکست کشاند و با همان قایق‌های کوچک ماهیگیری پیروزی‌های درخشانی را علیه ناوگان جنگی آمریکا در دفاع مقدس برای ملت ایران رقم زد.
به گزارش فارس، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان تاکید کرد: ان‌شاء‌الله بسیجیان جهان اسلام با الگوپذیری از شهیدان نادر مهدوی و طیبه واعظی، بیش از پیش برای روشنگری علیه استکبار جهانی و حفظ و گسترش آرمان‌های انقلاب اسلامی آماده می‌شوند و ظرفیت‌های خود را برای نابودی رژیم کودک‌کش اسرائیل و آزادی بیت‌المقدس افزایش خواهند داد.نام:
ایمیل:
* نظر: