پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
کد خبر: ۲۰۳۹۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
قالیباف در آئین افتتاح و آغاز عملیات چند پروژه:
رئیس‌مجلس در آیین افتتاح و آغاز عملیات چندین پروژه توسط شهرداری قم گفت در این شرایط سخت باید کالاهای اساسی راحت‌تر و ارزان‌تر به مردم برسد خصوصا نیاز است به مستضعفان توجه ویژه‌تری صورت گیرد و مهم‌ نیست این کار را دولت انجام دهد یا مجلس.
محمدباقر قالیباف عصر دیروز در مراسم افتتاح، رونمایی و آغاز عملیات اجرایی هزار میلیارد ریال پروژه شهرداری قم، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، با تاکید بر اینکه بسیج بدون شک تبلور عینی حضور مردم به صورت سازمان‌یافته در تمام عرصه‌های خدمت، تلاش و مجاهدت در کشور است اظهار کرد: امروز می‌بینیم که در عرصه سلامت چگونه بسیجیان در کنار همه عزیزان پزشک و پرستارانی که انصافا مجاهدانه در تلاشند، در میدان هستند.
وی با تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیران استان قم اعم از استاندار و شهردار و اعضای شورای شهر در توسعه و آبادانی این شهر افزود: پروژه‌های مهمی امروز در شهر قم افتتاح شده است؛ 15 پروژه‌ای که در بخش‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و تفریحی خدمات قابل توجهی به مردم ارائه می‌کند. اینکه سرانه فضای سبز شهر قم به 20 مترمربع رسیده بسیار جای خرسندی دارد چراکه من در دوره کاری خود تجربه چنین کاری را دارم و می‌دانم چه چالش‌هایی وجود دارد.
وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه امروز دو فشار جدی روی مردم است که مربوط به تحریم و کرونا است گفت: در این شرایط مردم ما نجیبانه و مجاهدانه مقاومت کرده و تحمل کردند و دیدیم چگونه طرح ترامپ که فشار حداکثری بود با شکست مواجه شد و امروز این فرد است که دیگر در مسند قدرت نیست و مردم ما همچنان ایستاده‌اند و این نتیجه مقاومت مردم عزیز ما است.
قالیباف با‌اشاره به وضعیت کرونا در کشور گفت: برای حفظ جان شما مردم عزیز همه ما مسئولین موظف به تلاش هستیم و پیش‌قراولان این حرکت مدافعان سلامت هستند اما اگر مقاومت شما مردم عزیز نبود چنین موفقیتی محقق نمی‌شد.
وی با تاکید بر اینکه پاسخ به نجابت مردم باید این باشد که با همدلی و وحدت گرهی از مشکلات مردم باز کنیم افزود: البته این به معنای آن نیست که در کارها نقد نباشد اما باید نقدها منصفانه برای پیشبرد کار و حل مشکلات مردم باشد.
رئیس‌مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مهم نیست چه کسی چه کاری را انجام می‌دهد و اصل کارکردن برای مردم مهم است اظهار کرد: در این شرایط سخت مردم ما نیازمند کمک به بحث معیشت هستند و باید کالاهای اساسی راحت‌تر و ارزان‌تر به مردم برسد خصوصا نیاز است به مستضعفان توجه ویژه‌تری صورت گیرد و مهم‌ نیست این کار را دولت انجام دهد یا مجلس.
وی گفت: همه ما مسئولان در تمام قوا دغدغه اولمان مردم عزیز است. امیدواریم با تلاش مجاهدانه بتوانیم بخشی از مشکلات شما را حل و فصل کنیم.نام:
ایمیل:
* نظر: