چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۷
کد خبر: ۱۹۴۷۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* روز عرفه فرصت بی‌نهایت مغتنم و در حد لیالی مبارک قدر است تا به درک فیض مناجات با ذات اقدس و کبریایی حضرت حق تعالی نائل آییم و برای شفای بیماران کرونایی، زائل شدن این ویروس و ظهور حضرت حجت بن‌الحسن العسکری (عج) و اتصال انقلاب اسلامی به رهبری امام خامنه‌ای به انقلاب آن حضرت و عاقبت بخیری و ... از عمق وجود دعا کنیم.
6263---0938  و 6960---0936
* تمرین انهدام ناو هواپیمابر فرضی در خلیج‌فارس توسط نیروهای سپاه پاسداران پیام محکمی برای کاخ سفید و تروریست‌های آمریکایی بعد از اعلام ضربه متقابل از سوی رهبر معظم انقلاب خواهد داشت. البته آمریکایی‌ها هنوز در سرگیجه سیلی ایران در موشک‌باران پایگاه خود در عین‌الاسد هستند.
8688---0938
* به حمد و ثنای الهی در اولین سال گام دوم انقلاب، صاحب یک دستگاه قضایی شجاع و فسادستیز و نیز یک مجلس انقلابی جوان شدیم. ان‌شاءا... در انتخابات 1400 ضلع سوم این مثلث را یک دولت انقلابی جوان و استکبارستیز تکمیل کند و ضمن حل مشکلات معیشتی مردم، انقلاب هر چه سریع‌تر به اهداف جهانی‌اش برسد.
نیک‌طبع
* برای اصلاح کشور باید یک گندزایی کامل صورت بگیرد یعنی اینکه همه فاسدان لانه کرده در ارکان کشور شناسایی و به مجازات قانونی برسند. به سروصداهایی هم که بلند خواهد شد نباید توجه کرد.تا این خانه تکانی صورت نگیرد کشور درست نخواهد شد.
4394---0903
* هرکس که با رژیم کودک‌کش سعودی عهد برادری ببندد سرنوشتش به حتم سقوط است. آل‌سعود آن قدر ذلیل و بدبخت شده که برای خروج از باتلاق یمن به مهره‌های سوخته و مطرود از کشورمان آویزان شده است.
7000---0919
* با توجه به شرایط کرونایی کشور و با توجه به لزوم اقامه عزای سرور و سالار شهیدان خوب است که از فضاهای سر باز موجود مثل پارک‌ها که محدودیت جا هم ندارند برای اقامه عزاداری سیدالشهداء (علیه‌السلام) استفاده شود تا انجام پروتکل‌های بهداشتی هم بهتر صورت گیرد.
اردکانی
* کسانی که مسائل بهداشتی را مراعات نمی‌کنند و از زدن ماسک خودداری می‌کنند باید یک هفته قرنطینه اجباری شوند تا هم قدر سلامتی را بدانند و هم قدر زحمات طاقت‌فرسای کادر پزشکی کشور را.
9850---0910
* لازم است برای رونق‌ بخش صنعت و کشاورزی، دولت ارز مورد نیاز را برای این بخش‌ها تامین کند تا فناوری و تجهیزات خویش را روزآمد کنند.
3811---0912
* از ریاست محترم دستگاه قضایی درخواست می‌شود که از حقوق‌دان‌های جوان و بسیجی برای مساعدت و کمک به افرادی که امکان گرفتن وکیل را ندارند و یا قادر به پیگیری دعاوی خود نیستند، بهره ببرند.
8495---0911
* حکم حمل و نگهداری و فروش یک کیلو هروئین که چند خانواده را نابود می‌کند اعدام است. پس کسانی که چوب حراج بر ذخایر طلا و ارز کشور زدند و هزاران خانواده را از هم پاشیدند و کشور را از نظر اقتصادی به این روز رساندند مستحق چه حکمی هستند؟
0049---0911 و 2842---0910
* از اهتمام دولتمردان به سلامت جسمی جامعه در مقابله با ویروس منحوس کرونا تقدیر و تشکر می‌شود ولی چرا به همین میزان برای سلامت روح و روان جامعه تلاش نمی‌شود؟ چه تفاوتی بین سلامت روح و جسم است؟ گسترش بی‌حیایی به‌ویژه در دوره دولت تدبیر به سلامت روح و روان مردان و زنان و خانواده‌های کشور آسیب زده و می‌زند. چرا تدبیری برای این سلامتی که قطعا اهمیتی کمتر از سلامتی جسم ندارد هیچ فکری نمی‌شود؟!
3949---0912 و 6820---0911
* این از عدالت به دور است که پزشکان عمومی و بیمارستان‌های بزرگ هر دو به یک اندازه آبونمان برای تخلیه زباله‌های عفونی به شهرداری پرداخت کنند.
دکتر حریرفروش
* سالروز عملیات موفق‌آفرین مرصاد را پشت سر گذاشتیم ولی جای تاسف و تامل دارد که در هیچ‌کدام از کتاب‌های درسی از دبستان تا دانشگاه دو صفحه مطلب در خصوص چرایی و چگونگی این عملیات برای آگاهی دانش‌آموزان نوشته نشده است. آیا این کار خیانت نیست؟
8688---0938
* سکوت آقای بذرپاش در مقابل هجمه‌های تخریب او که در مخالفت با ریاست او در دیوان محاسبات صورت گرفت بسیار کار خوبی بود. باید خیلی از کم‌لطفی‌های ناشی از بازی‌های جناحی و حزبی را نادیده گرفت و فقط به کار فکر کرد.
8688---0938
* افراد مستمند و قشر مستضعف علی‌رغم درآمد پایین قادر به تهیه برنج هندی و پاکستانی کیسه‌ای (10 کیلویی) 50-60 هزار تومان را داشتند ولی با تدبیر دولت قیمت اینها نیز 3-4 برابر شده و این اقشار دیگر قادر به تهیه اینها هم نیستند! دولت بگوید چه تدبیری برای سفره این طیف اتخاذ کرده است؟!
2256---0935
*  ضمن تشکر از چاپ درد دل مردم در روزنامه، از مسئولین امر درخواست می‌شود همان‌طوری که با سلطان‌های شکر، ارز، سیمان و... برخورد می‌شود با آن دسته از بنگاه‌های ملکی که قیمت‌ها را براساس امیال نفسانی و یا دیکته شده سوداگران افزایش می‌دهند و قشر نیازمند را به خاک سیاه می‌نشانند برخورد و این بنگاه‌ها را پلمب نمایند.
زارعی
* شاهد افزایش قابل توجه درج اسامی انگلیسی بر روی کالاهای ایرانی هستیم. متاسفانه تبلیغات بی‌رویه‌شان حتی در رسانه‌ ملی، علی‌رغم پیگیری‌ها و تماس‌های مکرر رو به افزایش است.
5404---0910
* قطع آب بین 4 تا 8 ساعت واقعا اهالی شهر اندیشه فاز یک کوچه خوشبخت را در این گرمای بالای 40 درجه و بیماری کرونا به ستوه آورده است. با وجودی که در 30 کیلومتری تهران قرار داریم و با پیگیری‌های زیاد متاسفانه هیچ تغییری احساس نمی‌شود. چرا؟!
0991---0912
* در اطراف کارخانه روغن نباتی واقع در خیابان فداییان اسلام منطقه 20 مجتمع‌های مسکونی قرار دارد و بوی تعفن این کارخانه، مردم جنوب شهر را به شدت آزار می‌دهد. از تولد این کارخانه 80 سال می‌گذرد 2 بار قول نصب فیلتر آن را دادند و در سال 89 نیز 2 سال تعطیل شد ولی الان نه از فیلتر خبری شده و نه از تعطیلی کارخانه. با پیگیری‌های متعدد شهرداری اظهار می‌دارد پرونده آن به فرمانداری شهرری واگذار شده است... از مسئولین امر درخواست می‌شود در این شرایط کرونایی و تعطیلی بچه‌ها، ما را از بوی تعفن این کارخانه نجات دهند.
جبرائیلی
* این بیان صریح رهبری در معرفی خیانتکاران است: «اینکه بر طبق میل دشمن ترویج کنی که راهی جز پناه بردن به دشمن نداریم! این بزرگ‌ترین خیانت در حق ملت است. من به حول و قوه الهی و با همراهی شما تا جان و توان دارم نخواهم گذاشت این اتفاق بیفتد در کشور.»
ابوالقاسمی


نام:
ایمیل:
* نظر: