جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
کد خبر: ۱۹۴۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره فیلم منتشر شده از درگیری و تیراندازی خونین اوباش در منطقه سعادت‌آباد توضیحاتی ارائه کرد.به گزارش تسنیم، سردار حمید هداوند درباره فیلم منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر درگیری و تیراندازی در منطقه سعادت‌آباد، اظهار داشت: ساعت 18 هفتم مرداد امسال، خبری مبنی بر درگیری مسلحانه در منطقه سعادت‌آباد به پلیس واصل شد. با حضور مأموران در محل و بررسی اولیه مشخص شد دو گروه از اراذل و اوباش با دو دستگاه خودروی سوناتا و جک مشکی با سلاح گرم در محدوده فوق با هم درگیر شده و اقدام به تیراندازی کرده‌اند.
هداوند افزود: در پی درگیری مسلحانه اوباش دو نفر مصدوم شدند که اراذل یکی را با خود برده و دیگری در بیمارستان تحت درمان است.
وی با بیان اینکه پلیس اجازه نمی‌دهد که اراذل و اوباش امنیت و آرامش مردم را به خطر بیندازند، از شناسایی تمام عوامل دخیل در درگیری مسلحانه در منطقه سعادت‌آباد خبر داد. به گفته جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ، 6 متهم این پرونده شناسایی شده‌اند که پلیس تاکنون موفق به بازداشت سه نفر از عاملان اصلی این درگیری شده‌ و تلاش برای دستگیری سه نفر دیگر ادامه دارد.
هداوند بیان کرد: تمام نفرات حاضر در درگیری اخیر دارای سوابق کیفری بوده‌اند، در سال‌های گذشته نیز با همدیگر درگیری داشته و در تاریخ فوق نیز در منطقه مذکور قرار نزاع گذاشته بودند.


نام:
ایمیل:
* نظر: