شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
کد خبر: ۱۸۴۷۸۵
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
در تصاویر نادری که در برنامه دیلی‌شوDaily Show شبکه CNN از قبل و بعد از سخنرانی هشدارآمیز دونالد ‌ترامپ درباره ویروس و بیماری کرونا پخش گردید، آن روی سکه این رئیس‌جمهوری آمریکا نیز به‌طور رسمی ‌نمایش داده شد. به قول «‌ترور نوآ» مجری برنامه دیلی‌شو، این تصاویری که می‌گوید هرگز پیش از آن نظیرش را ندیده بوده، نشان‌دهنده چهره واقعی رئیس‌جمهوری آمریکاست و نه آن چهره و کلام شیک و متین که در مقابل دوربین‌ها به خود می‌گیرد!این برای نخستین‌بار در تاریخ رسانه‌های آمریکا بود که چنین تصاویری را از رئیس‌جمهوری این کشور پخش می‌کرد.
در این تصاویر که بخشی از آن، قبل از گفتن دستور شروع توسط کارگردان تلویزیونی، ‌ترامپ را نشان می‌داد، او انواع و اقسام حرکات سبکسرانه را از خود بروز داد؛ از جمله خود را با دست باد زد و با کلام رکیک از گرمی ‌هوا گفت. شیشه نوشیدنی را با صدای ناجوری باز کرده و خورد. سپس پوشه‌ای که در مقابلش قرار داشت و گویا از روی آن بایستی مستندات و یا آماری ارائه می‌کرد را کنار زد و بازهم با کلام ناشایست، آن را برروی میز اضافی می‌خواند ولی پس از چند ثانیه، پوشه یاد شده را مجدداً مقابل خودش کشیده و گفت به هر حال بودنش بهتر او را نشان می‌دهد! بعد از آن گویی متوجه شد که کراواتش گیره ندارد و با کلام رکیک دیگری، فریاد زد که آیا کسی یک خودکار یا وسیله سفیدی دارد که آن را به کراواتش بزند؟!
پس از پایان سخنرانی هم که کارگردان، کات داد، بازهم دوربین روشن ماند و حرکات ‌ترامپ را پس از پایان حرف‌ها نشان داد که زمانی طولانی نفسش را حبس کرد و یک دفعه با گفتن کلمه «ok» آن را رها ساخت که گویی از مخمصه بزرگی خلاص شده است! «‌ترور نوآ»، مجری برنامه «دیلی‌شو» که این تصاویر را تفسیر می‌کرد، در اینجا گفت این کلمه‌ای نیست که یک رئیس‌جمهوری در پایان یک سخنرانی جدی بیان کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: