دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
کد خبر: ۱۸۴۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: با وجود برگزاری نشست‌های مختلف هماهنگی با متولیان ورزش، همچنان منتظر تصمیم اتحادیه جهانی کشتی درخصوص مسابقات گزینشی هستیم.
حسن رنگرز با تشریح آخرین وضعیت اردوها و برنامه‌های تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی گفت: فدراسیون کشتی در روزهای اخیر بارها با مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک جلسه داشته و همان‌طور که بارها اعلام کردیم حفظ سلامت قهرمانان در اولویت ماست. به هر حال امیدواریم تا شرایط مطلوب و مناسب نیز فراهم شود تا بتوانیم اردوهای تیم ملی را با شرایط خاص برگزار کنیم. مدیر فنی تیم ملی کشتی فرنگی درخصوص آخرین تصمیمات اتحادیه جهانی هم گفت: پیش از این قرار بود مسابقات گزینشی المپیک درقاره آسیا و سطح جهانی طی ماه‌های فروردین و اردیبهشت در قرقیزستان و بلغارستان برگزار شود که این مسابقات فعلا لغو شده تا زمان جدید از سوی اتحادیه جهانی اعلام شود. شاید این مسابقات در خرداد سال آینده برگزار شود اما فعلا منتظریم تا اتحادیه جهانی کشتی بطور دقیق این زمان را نهایی و اعلام
کند.
سخنگوی فدراسیون کشتی ادامه داد: طبیعتا تا زمانی که از سوی اتحادیه جهانی کشتی چیزی اعلام نشده نمی‌توان اقدام و برنامه‌های خاصی را اجرایی کرد. ضمن اینکه زمان برگزاری بازی‌های المپیک هم همچنان در‌هاله‌ای از ابهام است و همه در انتظار نشست ویژه کمیته بین‌المللی المپیک در این خصوص هستند.نام:
ایمیل:
* نظر: