سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
کد خبر: ۱۸۴۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
تاریخ جدید رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در رشته تکواندو که قرار است در اردن برگزار شود اعلام شد.مسابقات انتخابی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در رشته تکواندو در قاره آسیا بین ۵ تا ۷ ژوئن در امان پایتخت کشور اردن برگزار می‌شود. پایتخت اردن پس از شیوع ویروس در چین‌، جایگزین Wuxi به عنوان میزبان انتخاب شد و در ابتدا امیدوار بود که این رویداد را بین ۱۰ تا ۱۲ آوریل برگزار کند.
محدودیت‌های موجود در کشورهای خاورمیانه بدان معنی است که تاریخ جدید برای این رقابت‌ها پس از درخواست فدراسیون تکواندو اردن تغییر یافته است و این رقابت‌ها قرار است به جای ماه آوریل، در ماه ژوئن برگزار شود.
من صمیمانه امیدوارم که همه ما بتوانیم بر مشکلات فعلی غلبه کرده و رقابت را با نتایج مطلوب طی کنیم. «کیو سوک لی‌، رئیس‌اتحادیه جهانی تکواندو آسیا این صحبت‌ها را بیان کرد و اضافه کرد: مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ در بیروت، پایتخت لبنان نیز در تاریخ‌های جدیدی برگزار می‌شود و برنامه‌ریزی شده است این رقابت‌ها بین ۱۱ تا ۱۵ اردیبهشت صورت گیرد. لی در پایان گفت: امیدوارم که شما ورزشکاران بتوانید به خوبی برای مسابقات قهرمانی آماده شوید تا بتوانید همان‌طور که می‌خواهید به نتایج خوب برسید.


نام:
ایمیل:
* نظر: