دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۳
کد خبر: ۱۷۶۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323
* مردم باید تلاش بکنند مجلسی تشکیل شود که به راستی عصاره فضائل ملت باشد نه مثل مجلسی که فقط عنوان نمایندگی را به یدک کشیدند ولی به مردم و مشکلات مردم کاری نداشته باشند و در برابر دولت نقش وکیل‌الدوله را برعهده بگیرند.
1156---0939
* ثبت‌نام برای شرکت در انتخابات مجلس آغاز شده است. چه مانعی دارد اگر از همان ابتدا صلاحیت افراد سنجیده شود تا در صورتی‌که فرد ثبت‌نام کننده طبق قانون صلاحیت لازم را ندارد اصلاً ثبت نام نشود. همانند آن عده ای که مدرک تحصیلی‌شان کمتر از کارشناسی ارشد است یا سابقه آشکار حمایت از فتنه را در پرونده دارند.
0883---031 و 2298---0919
* نتیجه اغماض شورای نگهبان در تأیید صلاحیت افراد غرب‌زده این است که با کمال وقاحت نهادهای قانونی کشور را زیر سؤال می‌برند، از اشرار و خائنین و داعش دفاع می‌کنند و حتی علیه امام نیز موضع می‌گیرند. انتظار می‌رود، شورای نگهبان انشاء‌الله چنین نمایندگان خائنی را تأیید صلاحیت نکند تا به خیانت‌های خود ادامه دهند.
1648---0915 و 3949---0912
* چرا باید خسارت‌های میلیاردی وارده از قطع اینترنت از جیب مردم و بیت‌المال جبران شود؟ چرا از جیب کسانی که در راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات داخلی تعلل و کوتاهی کردند پرداخت نشود؟!
1759---0903
* آقای مدعی اصلاح‌طلبی! نیازی به کمیته حقیقت‌یاب که پای شیاطین بیگانه را برای دخالت بیشتر در کشور و رسیدن به آرزوی‌شان در فتنه‌های 88 و 98 باز کند وجود ندارد. به زودی مسئولان اطلاعاتی و امنیتی و قضایی، اطلاعات کاملی را در اختیار مردم قرار خواهند داد آن گاه تکلیف امضاکنندگان بیانیه 77 نفره و مصاحبه‌ها و مقالات خائنان باید معلوم شود.
2977---0933
* دولت میلیاردها دلار با نرخ دولتی به افراد ناصالح واگذار کرد و چوب حراج هم به ذخایر طلای کشور زد که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی عمومی به این اشتباه استراتژیک اشاره کردند و فرمودند به جای اینکه چه کسی گرفته باید دید که چه کسی واگذار کرده است! رسیدگی به این تخلفات ضرورت دارد.
9149---0910
* تصمیم دولت به اجرای بسیار بد افزایش قیمت بنزین موجب وارد شدن خسارت بسیار سنگین به کشور شد. چنین دولت و دولتمردانی چگونه روی آن را دارند که به چشم مردم نگاه بکنند.
7054---0935
* آقای خاتمی از سران فتنه دوباره برای کشور نسخه نوشته است! به ایشان باید گفت ملت هرچه که می‌کشند از دستپخت شما اصلاح‌طلبان دروغین است که با عملیات روانی و تبلیغات دروغ این دولت ناکارآمد را سر کار آوردید و امروز در این شرایط خود را کنار کشیده‌اید.
33107---0902
* دولت هنرپیشه‌های صاحب ثروت‌های افسانه‌ای را با هدف سوءاستفاده در انتخابات از پرداخت مالیات معاف کرده ولی یک معلم دلسوز به حال کشور با حقوق ناچیز باید مالیات بدهد! این دولت اصولاً استاد ظلم به حق‌الناس بود.
5308---0916 و نیک‌نام از قم
* آقای نوبخت لطف کنند از جیب خودشان حاتم‌بخشی کنند نه اینکه از جیب ملت سلبریتی‌ها و هنرمندان میلیاردی را از پرداخت مالیات برای اهداف انتخاباتی معاف کنند و به نوعی به آنها باج بدهند. سازوکار پرداخت مالیات، میزان درآمد ماهانه و هزینه‌های متعارف است، اگر به عدالت می‌اندیشیم.
8712---0912
* معافیت مالیاتی به اصطلاح هنرمندان، مزد حمایت آنها از اغتشاشات بود!
3042---0918
* آیا این عدالت است که کارمند ساده‌ای مثل بنده ده درصد حقوق ناچیز خود را مالیات بدهد ولی فلان هنرمند با درآمد میلیاردی از فقط یکی از کنسرت‌هایش معاف از پرداخت مالیات باشد؟
کریمی
* سلبریتی‌ها بی‌تقصیرند چون اصولا شغلشان بازیگری است و عده‌ای هم در زمان انتخابات اینها را استخدام می‌کنند تا به ازای پول‌های کثیفی که دریافت می‌کنند، نقشی را بازی کنند ولی کاش این افراد بفهمند که دود این‌گونه بازیگری‌شان به چشم مردم رفت.
2268---021
* دشمنان احمق ما و در راس آنان شیطان بزرگ با چند ده نفر از اراذل و اوباش به اصطلاح قصد کشته‌سازی و ایجاد رعب و وحشت در مردم را داشتند تا دست از نظام بردارند ولی کور خوانده‌اند. ملت شهیدپرور، جمهوری اسلامی را که مسئولانش با رای مستقیم انتخاب می‌شوند رها نمی‌کند و امثال شما احمق‌ها را بچسبد که به صغیر و کبیر رحم نمی‌کنید!
9915---0914
* در انتخابات مجلس و ثبت‌نام نامزدها علاوه بر احراز شرایط و صلاحیت اولیه باید از آنان مصاحبه‌های تخصصی و علمی به عمل آید تا صلاحیت کاری و مدیریتی آنان تایید بشود.
0685---0916
* در این دولت به خانواده‌هایی که بالای 3 فرزند داشته باشند کمک معیشتی پرداخت نمی‌شود. متاسفانه همان سیاست مشکل‌ساز دهه هفتاد که مخالف افزایش جمعیت کشور بود و اکنون در قوانین، ممنوع است به اجرا گذاشته شده است.
رحمانی
* چرا در برنامه‌های صداوسیما رویکرد تشویق چند فرزندی و مزایای آن مشاهده نمی‌شود تا اطلاعات و معلومات مردم در خصوص ضرورت برخورداری از چند فرزند افزایش پیدا کند؟
6172---021
* ایستگاه‌های مولوی، قیام، 17 شهریور، شهید محلاتی، نبرد از خط 7 مترو کی قرار است راه‌اندازی شود؟ با توجه به افزایش قیمت سوخت و ضرورت استفاده از وسایل عمومی شایسته است دولت و شهرداری در راه‌اندازی ایستگا‌ه‌ها تسریع نمایند.
جمعی از اهالی محله منطقه 14
* غم و غصه تعلق نگرفتن بنزین سهمیه‌ای به موتورسیکلت فرسوده‌ام تمام نشده که از دریافت کمک معیشتی هم محروم شده‌ام. با یک میلیون و 500 هزار تومان حقوق ماهیانه مستاجر هستم. ماشین که ندارم هیچ موتور هم نمی‌توانم استفاده بکنم. چه کسی باید به داد ما مردم برسد؟
5084---0910
* یک فرهنگی بازنشسته‌ام. یک دستگاه موتورسیکلت تولید 83 دارم که فقط در تابستان از آن استفاده می‌کنم و بسیار تمیز و سالم نگه داشته‌ام به طوری که تا به حال به تعمیر نیازی نداشته است. چرا باید برای این قبیل وسایل کارت سوخت صادر نشود؟ پس چرا بیمه‌اش اجباری است؟ چرا یارانه سوخت به ما تعلق نگرفته است؟
6857---0915
 پاسخ روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
در پاسخ به مطلب مندرج در کیهان 98/8/12 با عنوان «دولت اعلام کرد تا آخر مهرماه جرایم مالیاتی بخشیده شده ولی وقتی برای تسویه حساب به اداره دارایی اراک مراجعه کردیم خبری از بخشودگی نبود»، به آگاهی می‌رساند: «بخشودگی جرائم بر اساس دستورالعمل سازمان امور مالیاتی کشور در اداره کل امور مالیاتی شهر اراک انجام و تعداد درخواست‌های بخشودگی که بالغ بر 4553 فقره بوده است، گویای موضوع می‌باشد. ضمنا تصاویر ازدحام جمعیت به ویژه در روزهای پایانی مهرماه نیز ثبت و نگهداری شده است.»
 پاسخ سازمان زیباسازی شهر تهران
در پاسخ به مطلب مندرج کیهان مورخ 98/8/23 با موضوع «تبلیغات مذهبی شهرداری در شهرها نباید به ایام شهادت یا تولد ائمه معصومین(ع) منحصر شود. این کار باید در طول سال صورت بگیرد و چهره کشور همواره دینی باشد»، به آگاهی می‌رساند: «سازمان زیباسازی شهر تهران در طول سال، علاوه بر پاسداشت و گرامیداشت ایام میلاد یا شهادت ائمه اطهار(ع)، موضوعات متنوعی را که از نظر اجتماعی و نیز فرهنگ عمومی و زندگی شهری از اهمیت برخوردارند را دستمایه کمپین‌های تبلیغات فرهنگی و طراحی گرافیک حرفه‌ای قرار داده که پیام‌های آموزنده‌ای را با الهام از فرامین و دستورات دینی به شهروندان منتقل کند. با کمی دقت در سطح شهر می‌توان دید که بسیاری از سازه‌های تبلیغات شهری در طی سال با پراکندگی مناسب به همین امر اختصاص یافته و همچنان می‌یابد. بدیهی است با توجه به اعتقادات مذهبی و فرهنگ دینی حاکم بر فضای عمومی کشور، این سازمان همچنان پیام‌های مذهبی و دینی را دست‌مایه تبلیغات فرهنگی خود قرار می‌دهد.»نام:
ایمیل:
* نظر: