شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
کد خبر: ۱۷۶۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
با وجود گذشت بیش از سه هفته از قبول استعفای محمدرضا داورزنی از پست معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، هنوز جانشینی از سوی مسعود سلطانی‌فر معرفی نشده است.

233 روز تا آغاز بازی‌های المپیک 2020 توکیو به‌عنوان مهم‌ترین رویداد ورزشی دنیا باقی مانده و فدراسیون‌ها و ورزشکارانی که شانس حضور و موفقیت در این بازی‌ها را دارند، همه تلاش خود را به‌کار گرفته‌اند تا بتوانند به‌عنوان نماینده ایران در سرزمین آفتاب حضور داشته باشند و خوش بدرخشند.
در مسیر موفقیت فدراسیون‌ها و ورزشکاران در سال قبل از المپیک، برخی از ارگان‌ها و نهادها نقش تأثیرگذاری در این موضوع دارند و با اقدامات و تصمیمات خود می‌توانند در این مسیر مؤثر واقع شوند. یکی از این نهادها، وزارت ورزش و جوانان است که معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در زیرمجموعه آن قرار دارد. در این معاونت حمایت‌ها و اقدامات زیادی از فدراسیون‌ها چه به‌صورت مادی و چه معنوی انجام می‌شود تا ورزشکاران بدون دغدغه راهی توکیو شوند.
این معاونت البته در حال حاضر بدون مسئول اصلی اداره می‌شود؛ چرا که معاون قبلی استعفا کرده و هنوز هم کسی جایگزین نشده است. داورزنی روز 20 آبان ماه به‌علت نامزدی در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال از سمت خود به‌عنوان معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان استعفا و نامه آن را تقدیم مسعود سلطانی‌فر کرد. قبول این استعفا از سوی وزیر ورزش فقط یک روز طول کشید. از آن روز تاکنون 22 روز گذشته و هنوز معاونت قهرمانی بدون متولی مانده است، این در حالی است که مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش 25 آبان اعلام کرد که به‌زودی معاون جدید قهرمانی وزارتخانه معرفی خواهد شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: