يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
کد خبر: ۱۷۴۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵
سردار پاکپور:
فرمانده نیروی زمینی سپاه با ‌اشاره به توان دفاعی این نیرو برای مقابله با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان، گفت: امروز نیروی زمینی سپاه به تجهیزات نظامی ‌مدرن مجهز شده است.

سردار سرتیپ محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم اختتامیه دوره رسته‌ای مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین(ع) این نیرو در اصفهان با بیان اینکه دانشگاه امیرالمومنین(ع) در سال‌های اخیر پیشرفت قابل قبولی داشته است، ابراز داشت: رزمندگان و پیشکسوتان مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین(ع) برای انقلاب اسلامی زحمات زیادی کشیده‌اند و جانفشانی‌ها کردند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه با تأکید بر اینکه امروز نیروی زمینی سپاه به تجهیزات نظامی‌مدرن مجهز شده است، گفت: برای به‌کارگیری تجهیزات اگر نیروی کارآمد و توانمند حضور نداشته باشد، تجهیزات نظامی‌کاربری نخواهد داشت؛ از این رو مهارت در صحنه نبرد اهمیت بسیاری دارد.
وی بیان داشت: نیروی نظامی ‌ماهر با تجربه موجب می‌شود که بتوان از تجهیزات نظامی ‌به بهترین شکل بهره برد.
سردار پاکپور با ‌اشاره به اهمیت توانمندی یگان‌های زرهی در صحنه نبرد، یادآور شد: یگان‌های با تجربه می‌توانند بهترین عملکرد را در صحنه نبرد رقم بزنند و پرورش مهارت‌ها و توانایی‌ها در صحنه نبرد نیازمند یک نیروی نظامی ‌کارکشته است. مهارت‌ها در صحنه نبرد به دست می‌آید و گسترش بنیان این مهارت‌ها وظیفه دانشگاه است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه با‌ اشاره به اهمیت مطالعه زندگینامه شهدای دفاع مقدس همچون شهید همت، باکری، زین‌الدین و خرازی، خاطرنشان کرد: شهدا چراغ راه هستند و باید از آنها در زندگی درس بگیریم و اگر راه شهدا را دنبال کنیم، رستگار خواهیم شد.
به گزارش مهر، وی با یادآوری جانفشانی‌های رزمندگان این نیرو در مناطق مختلف کشور در صیانت از امنیت و آرامش ملت ایران، به مأموریت‌های هوانیروز در امنیت‌آفرینی برای ایران اسلامی ‌اشاره و تأکید کرد: امروز هوانیروز تمامی ‌مأموریت‌های نیروی زمینی سپاه را به بهترین شکل انجام می‌دهد.


نام:
ایمیل:
* نظر: