پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
کد خبر: ۱۷۲۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶


  ﺳﻪشنبه 23 مهر 1398
*بحرین.............................................................................................ایران(ساعت20:00)
پنجشنبه 23 آبان 1398
*عراق.................................................................................................ایران(ساعت14:30)
پنجشنبه 7 فروردین 1399
*ایران....................................................................................هنگ کنگ(ساعت 14:30)
ﺳﻪشنبه 12 فروردین 1399
*کامبوج.............................................................................................ایران(ساعت14:30)
پنجشنبه 15 خرداد 1399
*ایران..............................................................................................بحرین(ساعت14:30)
ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399
*ایران................................................................................................عراق(ساعت14:30)



  برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام‌حذفی فوتبال
چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸
*شهر خودرو....................................................نفت مسجدسلیمان(ساعت ۱۶:۲۰)
*ذوب آهن اصفهان.................................................... مس کرمان(ساعت ۱۶:۵۰)
*شاهین شهرداری بوشهر.................................................سایپا تهران(ساعت ۱۸)
پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸
*شهرداری ماهشهر..................................................استقلال ماهشهر (ساعت 16)
* سپاهان اصفهان..................................................... پیکان تهران(ساعت ۱۶:۵۰)
*استقلال تهران.................................................فجرسپاسی شیراز(ساعت ۱۶:۵۰)
سه شنبه ۵ آذر ۹۸
*پرسپولیس تهران..................................... صنعت نفت آبادان(ساعت ۱۶:۱۵)
*نود ارومیه.........................تراکتورسازی تبریز(ساعت و محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود)



برنامه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران
یکشنبه 28 مهر 1398
*ماشین‌‌سازی‌تبریز........................................................................فولاد(ساعت16)
*پارس جنوبی جم..............................................صنعت نفت آبادان(ساعت 18)
*پرسپولیس.................................................................................پیکان(ساعت 18)
دوشنبه 29 مهر 1398
*نساجی مازندران...............................................................تراکتور(ساعت15:30)
*گل گهرسیرجان...............................................................سپاهان(ساعت16:30)
*سایپا...................................................................................استقلال(ساعت16:45)
*ذوب آهن.....................................................................شهر خودرو(ساعت16:50)
*نفت‌ مسجدسلیمان...................................شاهین شهرداری‌بوشهر(ساعت17)



برنامه پخش زنده ورزش از تلویزیون
ﺳﻪشنبه 23 مهر
جام جهانی والیبال
*ایران................................................................لهستان(ساعت07:00- شبکه سه)
*ایتالیا.............................................................برزیل(ساعت09:30- شبکه ورزش)
*آرژانتین...................................................استرالیا(ساعت 12:15- شبکه ورزش)
مقدماتی جام جهانی فوتبال
*بحرین.................................................................ایران(ساعت20:00- شبکه سه)
مقدماتی فوتبال یورو 2020
*سوئد............................................................اسپانیا(ساعت22:15-شبکه ورزش)
چهارشنبه 24 مهر 1398
جام حذفی فوتبال ایران
*شهرخودرو........................نفت‌ مسجدسلیمان(ساعت 16:15- شبکه ورزش)



نام:
ایمیل:
* نظر: