پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
کد خبر: ۱۷۲۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
اقدام عجیب دختر جوان نروژی با لاشه اسبش، موجب شد تا او تهدید به مرگ شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یک دختر ۱۸ ساله نروژی پس از آنکه اقدام به خوردن گوشت اسب محبوبش کرد به مرگ تهدید شد. «پیا اُلدِن» که یک کارآموز آشپزی و همچنین سوارکار است، در این عمل عجیب اقدام به پختن گوشت اسبش که در سال ۲۰۱۸ بر اثر بیماری آن را از دست داده بود کرد و سپس آن را خورد.  
این دختر در اقدامی عجیب‌تر عکس‌هایی از غذایی که آماده کرده بود تهیه و در صفحه فیسبوکش قرار داد. او همچنین در این پست فیسبوکی شرح داد که چطور او و خانواده‌اش بقیه گوشت‌های اسب مرده را در یخچال نگهداری می‌کنند.
او در کپشن این تصاویر نوشت: «اگر من گوشت اسبم را بخورم، این تبدیل به جزئی از من خواهد شد.»
در حالی که این دختر جوان نروژی تصور می‌کرد با این اقدام و انتشار این تصاویر یاد و خاطره اسبش را گرامی داشته با واکنش منفی کاربران روبه‌رو شد. پیام‌های تهدیدآمیزی که این دختر را تهدید به مرگ می‌کرد موجب شد تا او پستی را که در صفحه فیسبوکش منتشر کرده بود پاک کند.
الدن در گفت‌وگو با Dagbladet، یکی از معروف‌ترین روزنامه‌های نروژ در این باره گفت: «‌بسیاری معتقدند من به علت خوردن گوشت اسبم سزاوار مرگ هستم. یکی از کاربران نیز در کامنتی نوشته بود من به علت این اقدام  حق داشتن هیچ حیوانی را ندارم. من از همه آنهایی که با من مخالفت کردند و آنهایی که مرا به مرگ تهدید کردند سوالی دارم. آیا خوردن گوشت اسبم از اینکه آن را زیر خاک دفن کنم تا توسط کرم‌ها خورده شود بهتر نبود.»
این دختر که ظاهرا واهمه‌ای از تهدیدهای کاربران نداشت در این گفت‌وگو با تاکید بر اینکه بزرگ شدن در مزرعه موجب شد تا او ارتباطی واقعی با حیوانات داشته باشد اضافه کرد که گوشت اسب بهترین گوشتی بوده که او و خانواده‌اش تا به حال مصرف کرده‌اند.


نام:
ایمیل:
* نظر: