سه‌شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
کد خبر: ۱۶۹۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
دو مرد آلمانی که بیش از ۲۰ سال در یک کمپ تفریحی در آلمان ۴۵۰ کودک را مورد آزار و اذیت جنسی قرارداده بودند، توسط قاضی فقط به ۱۳ و ۱۲ سال زندان محکوم شدند!به گزارش تسنیم، این دو مرد به نام‌های «آندریاس» 56 ساله و «ماریو» 33 ساله که روز پنج‌شنبه گذشته توسط قاضی شهر «لوجه» به‌ترتیب به 13 و 12 سال زندان محکوم شده‌اند، در بین سال‌های 1998 تا 2018 تعداد 450 کودک را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده‌اند که قربانیان آنها خردسالان بین 3 تا 14 ساله بودند!
به نوشته گاردین، بیشتر این آزارهای جنسی در کمپی در شهر «لوجه» واقع در شمال آلمان صورت گرفته ‌است که در واقع  این کمپ محلی است که خانواده‌ها برای تعطیلات و تفریح به آنجا می‌رفتند. این کودکان با وعده دریافت لپ‌تاپ یا هدایای دیگر نظیر جلسات اسب‌سواری، فریب این دو کودک‌آزار را خورده بودند.
این دو مرد از عمل وحشیانه‌ خود فیلم‌هایی را ضبط کرده بودند که مورد استناد مقام قضایی قرار گرفته‌ است، همچنین 33 شاهد متشکل از کودکان قربانی و خانواده‌های آنها، در دادگاه حاضر شده و علیه این دو متجاوز شهادت داده‌اند.
بازپرسان احتمال می‌دهند که تعداد قربانیان این دو مرد ممکن است بیش از هزار نفر باشد و برخی هرگز موارد آزار را به پلیس گزارش نکرده‌اند. برخی رسانه‌ها از این پرونده به‌عنوان بزرگترین رسوایی جنسی در آلمان یاد کرده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر: