چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
کد خبر: ۱۶۷۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹
دبیرکل حزب اصلاح‌طلب ندای ایرانیان گفت: بنده آیت‌الله مصباح را فیلسوف صمدانی، مفسر و عالم ربانی می‌دانم و جایگاه ویژه‌ای برای این شخصیت بزرگوار قائل بوده و هستم.


وی در کارگاه نقد مستند «آن زمستان؛ برشی از زندگی آیت‌الله مصباح یزدی»، ایشان را بزرگ‌ترین متفکر حوزه عنوان کرد و افزود: به‌نظر بنده این مستند چهره واقعی آیت‌الله مصباح یزدی را نشان نداده است از این لحاظ که شخصیت ایشان بسیار والاتر از شخصیتی است که در مستند نمایش داده شده است و برخی چیدمان‌ها مورد نظر جامعه مخاطب نخواهد بود.
خرازی با تأکید بر اینکه جا داشت زوایای مختلفی از زندگی سیاسی و مبارزاتی آیت‌الله مصباح یزدی در این مستند نمایش داده می‌شد، ادامه داد: برخی فریم‌های نمایش داده شده در مستند مورد پذیرش جامعه امروز با توجه به التهابات موجود نخواهد بود.
خرازی با بیان اینکه آیت‌الله مصباح یزدی از ابتدا مبارز واقعی بوده و هست و همواره در برابر تحریف‌ها و انحرافات ایستاده و شجاعانه برخورد کرده است، گفت: بنده سخنان برخی دوستان اصلاح‌طلب درباره آیت‌الله مصباح یزدی را قبول ندارم، چون ایشان بیش از 50 سال است که در میدان واقعی مبارزه قرار دارد و شخصیت‌هایی همچون ایشان در حوزه بسیار کم هستند.
وی در پایان پرداختن به زوایای مختلف زندگی آیت‌الله مصباح یزدی اعم از دوره‌های مبارزاتی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و همچنین نحوه مقابله ایشان با تحریف و انحرافات موجود در اوایل انقلاب و جامعه امروز را ضروری دانست و بیان داشت: آیت‌الله مصباح یزدی از معدود علمایی است که تغییری در اعتقادات و نظریات شان اتفاق نیفتاده و ثابت قدم در مسیر مبارزه با منحرفان ایستاده‌اند.

 


نام:
ایمیل:
* نظر: