چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷
کد خبر: ۱۶۷۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۳
روحانی در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور آذربایجان:
رئیس‌جمهور کشورمان در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور آذربایجان روابط دو کشور را دوستانه، برادرانه و روبه گسترش دانست.
حجت‌الاسلام روحانی دیروز (سه‌شنبه) در تماس تلفنی «الهام علی‌اف» رئیس‌جمهوری آذربایجان، با تبریک متقابل عید سعید قربان به دولت و ملت جمهوری آذربایجان، اظهار داشت: خوشبختانه شاهد روند پیشرفت مثبت در همکاری‌های فی مابین با تلاش مسئولان دو کشور هستیم.
وی سفر متقابل مسئولان و وزرای ایران و جمهوری آذربایجان به دو کشور را دارای نتایج تأثیرگذار در توسعه روابط و همکاری‌ها برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با تلاش و اهتمام بیشتر مسئولان شاهد تسریع در به‌ثمر رسیدن توافقات و همکاری‌های متقابل باشیم.
روحانی در ادامه خاطرنشان کرد: جمهوری آذربایجان همواره کشور دوست و برادر ایران بوده و مطمئنا این دوستی و برادری میان دوملت بیش از پیش گسترش خواهد یافت.
«الهام علی اف» نیز در این تماس تلفنی با تبریک عید سعید قربان به دولت و ملت ایران، گفت: روابط و همکاری‌های ایران و جمهوری آذربایجان رو به توسعه و گسترش است و این ثمره تلاش، اهتمام و روابط مستمر و صمیمانه مسئولان در تهران و باکو است.
رئیس‌جمهور آذربایجان با ابراز امیدواری برای دیدار با دکتر روحانی در آینده نزدیک، اظهار داشت: مطمئناً روابط دو کشور و دوملت بهتر از گذشته و روبه توسعه خواهد بود.


نام:
ایمیل:
* نظر: