پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
کد خبر: ۱۶۷۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲
دانشجویان بسیجی حاضر در بیست و چهارمین دوره «طرح ولایت» در مشهد، در اعتراض به‌ جنایت‌های رخ‌ داده علیه شیعیان کشمیر تجمع کردند.به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، دانشجویان سراسر کشور حاضر در بیست و چهارمین دوره طرح ولایت که در مشهد در جریان است، در اعتراض به‌ جنایت‌های رخ داده علیه شیعیان کشمیر تجمع کردند. این دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون «کشتار کشمیر را متوقف کنید»، «کشمیر در خون» نسبت به حوادث اخیر کشمیر اعتراض کردند. دانشجویان حاضر در طرح ولایت، با سر دادن شعارهایی حمایت خود را از شیعیان کشمیر اعلام کردند.
در پایان بیانیه‌ای به این شرح توسط دانشجویان صادر و قرائت شد.
مدت‌هاست شاهد آن هستیم که امت مسلمان و به‌ویژه شیعیان به‌بهانه‌هایی مختلف مورد ظلم و ستم ظالمان و مستکبران واقع می‌شوند، از سوریه، عراق، افغانستان و فلسطین گرفته تا عربستان، یمن، نیجریه و میانمار.  و اما امروز در خفقان رسانه‌ای، کشمیر، قتلگاه شیعیان مظلوم شده است و این ملت مظلوم مسلمان، توسط لشکر یزیدیان به‌شهادت می‌رسند.   کشتاری که امروز به‌بهانه‌ جنگ دو کشور در حال رخ دادن است آیا غیراز ظلم و ستم بر مستضعفین است؟ آن هم در عصری که جهان، داعیه‌دار دفاع و حمایت از حقوق بشر و حقوق انسان‌ها است و در سایه سنگین سکوت سرد و مرگبار کشور‌های غربی و سازمان‌های مدعی دروغین حقوق بشری این جنایات رخ می‌دهد. بر امت بزرگ رسول‌الله و تمام مسلمانان جهان واجب است تا با تمام توان به‌ حمایت و دادخواهی از مظلوم در برابر ظالم بپردازند و در این مسیر از جان و مال و آبروی خود برای یاری مظلومان دریغ نکنند.
ما دانشجویان طرح ولایت با عنایات خاصه حضرت ثامن‌الحجج اینجا جمع شده‌ایم تا فریاد خود را علیه ظلم و استکبار به‌ گوش تمامی ‌انسان‌های آزاده جهان برسانیم و جنایات مستکبرین عالم، که امنیت و آزادی را از بشریت سلب کرده‌اند محکوم کنیم و از ملل اسلامی ‌می‌خواهیم که در برابر این جنایات بپاخیزند تا شاهد ریشه‌کن شدن ظلم در سراسر عالم باشیم و همچنین از وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ‌ایران درخواست صریح داریم که طبق وظایف محوله ‌و بر طبق قانون اساسی مثل همیشه اقدامات لازم را انجام داده و شرح آن را به گوش ملت استکبارستیز و به‌خصوص دانشجویان انقلابی برساند.


نام:
ایمیل:
* نظر: