يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
کد خبر: ۱۶۴۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* دختران انقلاب در تهران در سالگرد حادثه گوهرشاد مشهد مقدس برای زنده نگه داشتن حجاب و عفاف در جامعه سنگ‌تمام گذاشتند. باید نشان می‌دادیم که ایران جای لهو و لعب و جاهلیت مدرن نیست.
9438---0912
* درود و رحمت حضرت احدیت به امام راحل(ره) و سلام به امام خامنه‌ای و درود و سلام بر سیدحسن نصرالله پرورش‌یافته مکتب امام راحل و رهبر معظم انقلاب که با سخنان خود جهان را تحت تأثیر قرار داد. امید است ان‌شاءالله به امامت امام المسلمین امام خامنه‌ای و سید حسن نصرالله در مسجدالاقصی نماز جمعه و جماعت برگزار نمائیم. به عنوان یک شیعه علوی از سخنان پرصلابت ایشان در مصاحبه اخیر تقدیر و تشکر می‌کنم. جهان اسلام باید شاکر این پرورش‌یافته مکتب علوی و امام راحل و امام خامنه‌ای باشد.
علیمردانی
* اصرار به ماندن در برجام و تن دادن به اینستکس اروپایی‌ها که بیشتر شبیه به یک شوخی تلخ می‌باشد برای کشور قدرتمندی مثل ایران که از ظرفیت‌های گسترده برخوردار است عاقلانه نیست.
3356---0919
* اروپا باید پاسخ بدهد که چرا در قبال خروج آمریکا از برجام سکوت کرد مگر برجام توافقی برد- برد نبود و آمریکا یکی از طرف‌های مهم مذاکره نبود پس چرا نسبت به خروج و نقض آمریکا از برجام به جای اعتراض با او همراهی کردند بلکه به رفتار قانونی ایران برای غنی‌سازی هم معترض شدند! آقای ظریف هم باید پاسخگوی امیدواری بی‌دلیل خود نسبت به اروپا باشد.
9715---021
* اگر گفتیم انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست بدین خاطر بود که انرژی هسته‌ای نیاز قطعی امروز و فردای ماست نه یک موضوع تفننی.
3767---0919
* تیم هسته‌ای اگر دیپلمات کارکشته‌ای بودند با برجام اسب زین کرده را به دشمن نمی‌دادند که افسار پاره تحویل بگیرند.
9590---0914
* دولتی‌ها مدعی‌اند سریال گاندو برپایه دروغ ساخته شده اما این سریال براساس مستندات فراوانی تهیه شده است. البته قضاوت این است که گاندو یک سند معتبر درباره برخی از مسائل کنونی کشور است.
4610---0902
* با واقعیت‌هایی که در سریال گاندو برای مردم روشن شد که جز افراد خیانتکار و وابسته به خارج کسی از این سریال نباید نگران باشد، نگرانی برخی افراد واقعاً عجیب است.
9401---0918
* مافیای مواد مخدر در کشور دو قشر دانش‌آموزان و دانشجویان را که آینده‌سازان ایران هستند نشانه گرفته هر سه قوه تمام قد باید وارد این مبارزه بشوند و جلوی تباهی نسل جوان را بگیرند.
6263---0938
* اگر در جامعه نسبت به امر حجاب و عفاف آن‌گونه که باید و شاید توجه لازم صورت نمی‌گیرد مقصر خود مسئولان هستند. مسئول هر دستگاه و وزارتخانه نباید اجازه بدهد در مجموعه مدیریتی او نسبت به این فریضه دینی و عقلی کوتاهی بشود.
4881---0910
* یک بلبرینگ چرخ جلوی پراید که سال قبل 33 هزار تومان بود به 165 هزار تومان (5 برابر) رسیده است در حالی که به حقوق من بازنشسته فقط 18 درصد افزوده شده است؟! خدا رحم کند به من و امثال من بازنشسته با حقوق زیر سه میلیون؟!
2805---0916
* شمه‌ای از مبارزات فردی مثل کریم شالباف را در صفحه فرهنگ مقاومت کیهان خواندم به خود و ایرانی بودنم بالیدم که چنین افراد مخلص و شجاع داریم. بی‌جهت نبود که حضرت امام خمینی(ره) سالیان پیش فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
4190---0917
*آقای محمدرضا خاتمی به خاطر بیان دروغ درباره انتخابات به دو سال حبس محکوم شد اگر چه ناچیز است ولی اعضای هیئت دولت تدبیر به ویژه تیم اقتصادی نیز مستحق همین محکومیت حداقلی‌اند چرا که تورم سه رقمی را یک رقمی اعلام می‌کنند؟! یک دوشاخه برق صنعتی را سال گذشته خریدم به قیمت دو هزار تومان و امروز با 175 درصد افزایش به 5 هزار و پانصد تومان رسیده است.
م.ن از مشهد مقدس
*دستگاه قضایی و ناجا با تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان و مروجین مانتوهای جلو باز که فاقد حتی یک دکمه‌اند چه برخوردی می‌کنند؟! چرا با چنین فروشگاه‌ها و تولیدکنندگانی برخورد نمی‌شود؟
باقری
*در تاریخ 98/2/16 تصادف کرده‌ام با گذشت 2 ماه بیمه ... هنوز از 20میلیون هزینه‌ای که برای تصادف کرده‌ام یک ریال هم پرداخت نکرده است و قول داده مبلغ 5 میلیون بدهد! چرا این همه تعلل می‌شود؟
یوسفی- فرهنگی وجانباز 70ساله
*بیمارستان بهارلو در منطقه محروم مشهد واقع شده است. به همین دلیل اکثر مراجعه‌کنندگان از اقشار آسیب‌پذیر و کارگران هستند، اما به تازگی این بیمارستان به بخش خصوصی واگذار شده و حتی 3 نوع بیمه را قبول نمی‌کند و مراجعه کننده دارای این بیمه‌ها باید هزینه‌های درمانی را با نرخ آزاد حساب کند! در ضمن نوبت ده روز آینده را برای او درنظر می‌گیرند!
3152---021
*12روز قبل برای انجام M.R.I به بیمارستان البرز شهرکرج مراجعه کردم که به بنده گفتند دستگاه نوبت‌دهی خراب است، بعد از این مدت دوباره به بیمارستان مراجعه کردم و برای یک هفته دیگر به بنده نوبت دادند از مسئولین بیمارستان می‌پرسم بیمارانی که برای انجام M.R.I این قدر معطل می‌شوند پس چه زمانی باید اقدامات پزشک برای درمان‌شان شروع شود.
9578--- 0939
* به گفته آقای همتی متقاضیان وام ازدواج می‌توانند با یک ضامن وام ازدواج را از بانک‌ها دریافت کنند، به ایشان پیشنهاد می‌کنم به‌طور نامحسوس به چند بانک مراجعه کنند تا  مشاهده کنند که بانک‌ها هیچ اعتنایی به دستور بانک مرکزی نمی‌کنند.
یغمایی
* شهرداری برای دومین سال پیاپی، تعرفه و عوارض را تا 70 درصد افزایش داد! آیا دولت همسو با شورای شهر و شهرداری، به همین نسبت حقوق‌ها را افزایش دادند؟!
0312---0939
* شرکت مترو اقدام به نصب تابلوهای راهنمایی مسیر جدیدی کرده که در این نقشه‌ها از ایستگاه‌هایی نام برده شده که هنوز افتتاح نشده‌اند! این عجله مسئولان مترو باعث شده مسافران دچار سردرگمی شوند، لذا درخواست دارم اول ایستگاه مترو را به بهره‌برداری برسانند و بعد تابلوی راهنما را نصب کنند.
2703----021
* سه سال است که اداره برق شهر آبسرد از توابع دماوند از تعویض سه عدد لامپ سوخته تیرهای برق خیابان هیرمند بیستم دریغ می‌کند. مسئولین شهرداری هم خودشان را کنار کشیده‌اند و زمینه سرقت را برای سارقان فراهم ساخته‌اند.
9451---0990
* در این شرایط گرانی،‌ پیشنهاد می‌کنم فروشگاه‌های تعاونی وابسته به وزارت تعاون، به‌طور سیار محصولات خود را در مناطق محروم و دور افتاده‌ای که فاصله زیادی با فروشگاه‌های ثابت دارند عرضه کنند تا کمکی برای افراد کم‌درآمد، بی‌بضاعت و کم‌برخوردار باشد.
6263---0938
پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه16
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه محترم کیهان روز یکشنبه 98/04/09 به آگاهی می‌رساند بوستان بزرگ ولایت در محدوده منطقه 16 نمی‌باشد.
پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه۷(ناحیه۴)
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه مورخ 98/04/15 به آگاهی می‌رساند توقف عملیات ساختمان‌سازی ملک اشاره شده در خیابان عشقیار از سوی مالک، به دلایل شخصی بوده و شهرداری ناحیه 4 هیچ‌گونه دخالتی در توقف و رهاسازی آن نداشته است که به دلیل رعایت حقوق شهروندی و زیباسازی منظر شهری طی مذاکره با مالک تذکر لازم در خصوص‌ رسیدگی به موضوع و نمای نیمه رها شده ابلاغ گردید. در ضمن موارد مطرح شده از سوی شهروند طی بازدید کارشناسی از معبر مذکور بررسی و اقداماتی از قبیل نظافت و شستشوی مخازن، مرمت کفپوش‌ها ولکه‌گیری آسفالت انجام شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: