جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
کد خبر: ۱۶۲۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۶33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* بابت ابلاغیه جدید قوه قضائیه مبنی بر مورد تشویق قرار گرفتن گزارش دهندگان احتمالی فساد احتمالی کارگزاران حکومتی بسیار خوشحال شده و انرژی گرفتم. در ضمن درخواست دارم برای این کار پاداش ارزنده و شایسته‌ای مد نظر قرار بدهند.
8495---0911
* جناب آقای رئیسی! اقدام شجاعانه شما در رسیدگی به دارایی مسئولان بسیار مایه خوشحالی و امیدواری امت شهید پرور شد. بی‌تردید باید منتظر پرخاشگری‌ها و هتاکی‌های ویژه خواران مدعی ژن برتر باشید. اما بعد از توکل به خداوند و پشتگرمی از حمایت رهبر معظم انقلاب و امت حزب‌الله و پشتیبانی 16 میلیونی شروع کنید. منتظر اقدامات قاطع و سریع شما هستیم.
طباطبایی
* کشورهایی مانند ژاپن و آلمان که غلام حلقه به گوش آمریکا هستند نمی‌توانند در کار واسطه‌گری موفق باشند. آلمانی که اجازه نداشت یک باک بنزین به هواپیمای وزیر خارجه کشورمان برساند چگونه می‌تواند در خصوص مذاکره ایران و آمریکا واسطه‌گری بکند. این کشورها اول باید ننگ کاپیتولاسیون آمریکا در کشورشان را از میان بردارند و صاحب استقلال بشوند سپس ادعای میانجی‌گری داشته باشند.
5979---0910
* بعضی‌ها ناتوانی خود در اداره کشور و سوء مدیریت خویش را به پای ملت ننویسند و به غلط آدرس مذاکره با آمریکا را ندهند. این مردم همه جوره پای انقلاب ایستاده‌اند و معتقدند اگر مسئولان اهل کار و تلاش باشند تمام مشکلات مرتفع خواهد شد. با مذاکره بر سر نوامیس این کشور هیچ مشکلی حل که نخواهد شد بدتر می‌شود.
ابوالقاسمی
* ای کاش دولتمردان ما به این باور و یقین برسند که حل مشکلات کشور فقط در داخل کشور حل می‌شود نه در دل بستن به اروپای بدعهد و شیطان بزرگ و فرستادگانش 6 سال کشور را به امید غرب رها کردند و دلسوزانی را که این روزها را می‌دیدند حواله به جهنم دادند! لطفاً این 2 سال باقیمانده را با اجرای واقعی اقتصاد مقاومتی تجربه کنند.
وحیدی
* ایران در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است و اکثر مواد مخدری که به سمت اروپا ترانزیت می‌شود را ایران کشف می‌کند. وقتی بی متعهد بودن به توافق‌هایی مثل برجام این قدر بی‌هزینه و آسان است چرا کشورمان برای جلوگیری از آلودگی اروپایی‌ها به مصرف مواد مخدر این قدر از مال و جان عزیزانش مایه بگذارد؟
3767---0919
* اموال مدیران دو تابعیتی که در خارج از کشور است هم باید مورد توجه قوه قضائیه قرار بگیرد اگر منتقدان دلسوز از حضور افراد دو تابعیتی در مسئولیت‌ها احساس نگرانی می‌کنند، بدین سبب است که همه چیزشان را با آن طرف این آب و خاک بسته‌اند.
3492---0919
* وزیر خارجه آلمان در مصاحبه خود وجود تنش‌ها در منطقه را خطرناک دانسته و گفته تنش‌ها را باید کاهش داد. مسئولین کشورمان باید به ایشان پاسخ می‌دادند تنش‌های موجود در منطقه به دلیل حضور و دخالت غربی‌ها در منطقه است. فروش سلاح از سوی آنان به کشورهای منطقه و حمایت بی‌شرمانه غرب و از جمله آلمان از جنایت‌های اسرائیل موجب تنش در منطقه شده و می‌شود.
0291---0918
* وزیر خارجه آلمان نیازی نبود از آن طرف دنیا به ایران بیاید و بردگی کشورش برای آمریکا و اسرائیل را بیان کند. این مسائل برای ایرانی‌ها روشن است فکری برای بیرون آمدن از این ذلت و استقلال کشورشان بکنند.
0609---0915
* وزیر امور خارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه آلمان این کشور را دوست قدیمی خطاب کرد. آلمان اگر کشور دوست بود مواد شیمیایی در اختیار صدام ملعون نمی‌گذاشت که رزمندگان اسلام را بمباران شیمیایی کند.
1936---0913
* توصیه ما به فرماندهان محترم نیروی انتظامی این است: در امر مبارزه با کشف حجاب و رفتارهای خلاف عفت عمومی در جامعه محکم بایستید. ایستادگی و مقاومت شما در راه حفظ ارزش‌ها مرهمی بر دل خانواده شهدا خواهد بود که دغدغه مشترک عزیزانشان حفظ پاکدامنی زنان و دختران این سرزمین پاک بود.
7518---0915
* کاش مجموعه تلویزیونی گاندو برای مسئولان پخش می‌شد نه ما مردم عادی جامعه که با دیدن آن دردمان بیشتر می‌شود.
6333---0911
* از ریاست مجلس شورای اسلامی سوال می‌شود که نظارت شما کجاست؟ وزارت نفت و سازما‌ن‌ گمرک حاضر به پاسخگویی در مورد بی‌مهری نسبت به شرکتی که دستگاه‌های کنترل می‌سازد نشده‌اند! چرا تولیدات داخلی مورد بی‌مهری قرار می‌گیرند و چرا دستگاه‌های مسئول پاسخگو نیستند؟ محض اطلاع مسئولان عرض می‌کنم امسال سال رونق تولید است.
نیکنام- قم
* لازم است جریان‌های دلسوز انقلاب از هم اکنون کسانی را که قرار است نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی شوند شناسایی و پرونده‌هایی از عملکرد، ارتباطات مردمی، تاثیر حضورشان در استان، شهر و.. تهیه‌ کنند تا در هنگام انتخابات مردم به عملکردها و برنامه‌های کاری نامزدها رای ‌دهند و تحت تاثیر شعارهایی که اغلب تحقق نمی‌یابد قرار نگیرند.
هاشمی
* یکی از نمایندگان مجلس اظهار داشته اگر عکس‌هایی که در ضیافت افطاری پیراستعمار برگزار شد منتشر شود فاجعه بزرگی خواهد بود.
سوری
* پیشنهاد می‌شود فدراسیون کشتی از آقای المار نورعلی‌یف کشتی‌گیر اوکراینی با پیراهن منقش به تصویر حضرت آقا بر سکوی قهرمانی رفت، با ارسال هدیه مناسبی تقدیر کند.
2274---0921
* میدان شهرداری شهر رشت مدتی است به پیاده‌رو تبدیل شده و عصرها محل تجمع عده قلیلی زنان بی‌حجاب است که در کنار پسرهای نامحرم اقدام به رفتارهای هنجارشکنانه‌ای می‌کنند گلایه بنده از پرسنل نیروی انتظامی است که در محل حضور دارند ولی با متخلفان برخورد نمی‌کنند.
3297---013
* 40 سال پیش یکی از شرایط تاسیس شرکت، داشتن سرمایه به میزان یک میلیون ریال بوده امروز هم در آگهی‌های منتشره شرکت‌ها در روزنامه‌ها همان یک میلیون ریال به عنوان سرمایه شرکت اعلام و درج می‌شود. طبیعی است که با این شرکت‌هایی که با شرایط سهل و آسان مثل قارچ در کشور شکل می‌گیرند و یا وام‌‌های کلانی که از دولت دریافت می‌کنند فسادهای گوناگون و متعدد در جامعه به وجود بیاید. غرض اینکه زمینه فساد را باید از بین برد.
5431---0917
* با توجه به اینکه تاکسی‌های بالای 10 سال باید از رده خارج شوند و شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو حاضر به تحویل تاکسی نو نیستند مسئولان امر تا رفع مشکل تبدیل فرسوده‌ها به نو از معاینه هر سه ماه یک بار تاکسی‌ها صرف‌نظر کنند.
راننده تاکسی - تهران
* با توجه به وجود کارمندان و دانشجویانی که همه روزه از شهرری به شهرهای دور و نزدیک (ورامین، پیشوا، گرمسار و...) تردد می‌نمایند، متاسفانه بیش از 2 سال است که به جهت تعمیر یا تغییر سکوی ایستگاه شهرری هیچ قطاری در این ایستگاه توقف نمی‌کند. بارها مشاهده شده که 4  صبح والدین پسران و دختران خود را با آژانس، اسنپ، وسایل شخصی خود و... بالاجبار راهی راه‌آهن تهران می‌نمایند تا با قطار به محل کار و یا درس خود بروند! چرا این همه تعلل می‌شود؟ مگر چقدر زمان می‌خواهد که مشکل این ایستگاه برطرف شود؟
محمدی - شهرری


نام:
ایمیل:
* نظر: