جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
کد خبر: ۱۶۲۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۲33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* مگر وزیر خارجه آلمان اجازه آب خوردن بدون اجازه ترامپ را دارد که بخواهد تعهدی بدهد؟ 4 سال است که در برجام متعهد شده‌اند کدام یک از تعهدات خود را اجرایی کردند که بخواهند تعهد جدیدی بدهند؟! به اراجیف امثال اینها فقط احمق‌ها باید دل خوش کنند. متاسفانه عنوان برجام فقط به یک گاو شیرده برای آمریکا و متحدان غربی‌اش تبدیل شده است.
1317---0912 و 3765---0935
* شاید عجیب به نظر برسد ولی چه بسا باید دعا کنیم که تحریم‌ها برداشته نشود چرا که با برداشتن تحریم و اشتیاق دولت تدبیر برای مراوده با غربی‌ها، باید فاتحه رونق تولید داخلی را خواند!
9961---0902
* دولتمردان ما منتظرند که برای رونق اقتصاد کشور از جانب اروپایی‌ها یا آمریکا اتفاقی بیفتد ولی اتفاقی نمی‌افتد. به هر گوشه کشور که نگاه می‌اندازیم شاهد بی‌عملی دولت هستیم. چرا این دولت از خودش اراده‌ای برای کار و فعالیت ندارد؟
5890---0912
* روشنگری‌های کیهان و دلسوزان انقلاب هرگونه بهانه را در آینده از طرفداران خوش‌بینی به غرب می‌گیرد که فردا نگویند نمی‌دانستیم یا دشمن بدعهد بود و...!
6858---0919
* مادام که وزارت امور خارجه از لحن دوپهلو برای اعلام مواضع کشور بهره ببرد باید شاهد گستاخی کشور‌های غربی کفتارصفتی باشیم که به دستور آمریکا عمل می‌کنند.
3425---0911
* بحث‌های بر سر برجام با ژاپنی‌ها به جایی نخواهد رسید. اگر واقعا ژاپن مایل به همکاری است دولت مدیریت به خرج بدهد و برای نوسازی راه‌آهن و خرید واگن قطار وارد مذاکره با ژاپن بشود.
5560---0935
* با تشکر از یادداشت‌های خوب کیهان، کسانی که توان مدیریت جهادی با اتکای به اقتصاد مقاومتی ندارند برای رضای خدا هم که شده بار مسئولیت را بر دوش کسانی قرار دهند که قادر به انجام امور اجرایی هستند. بنابراین خودشان کنار بروند چرا که فردا باید پاسخگوی تمام اعمال خویش باشند.
بزرگی - ماهشهر
* از راننده متعهد و وظیفه‌شناس اسنپ تقدیر و تشکر می‌کنم. ان‌شاءا... همه مردم، من کاسب، من بازاری، من مدیر، من مسئول و... هم به این وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنیم. وقتی مراجعه کننده خانم با وضع زننده وارد محیط کار و کسب‌مان می‌شود اگر با اخلاق حسنه و تذکر لسانی که وظیفه‌ای است همگانی رعایت حدود الهی را به او متذکر شویم، نتیجه مطلوبی در جامعه خواهد داشت.
احمدزاده
* پایان خوش ماجرای راننده متعهد و وظیفه‌شناس اسنپ و فرد هتاک، سند روشنی است که اگر جریان مومن و انقلابی آتش به اختیار اما به صورت منسجم عمل کند می‌تواند جلوی مانور اهل منکر را در کوچه و خیابان‌هایی که معطر به عطر شهداست بگیرد. به امید همبستگی هرچه بیشتر حزب‌الله!
دولابی
* ضمن تشکر از رئیس محترم قوه‌قضائیه در حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر، خوب است در تمامی دستگاه‌ها افرادی برای این امر پیش‌قدم شوند و به همکارانی که (اعم از زن و مرد) در اداره، محیط کار، معابر تردد می‌نمایند و منکری را مرتکب می‌شوند تذکر دهند. تذکر لسانی وظیفه همگانی است و اگر همین تذکر لسانی عملی شود وضع جامعه قطعا بهتر از قبل خواهد شد.
0761---0913 و 6960---0936 و 2846---0935
* مدتی است که اصلاح‌طلبان و حامیان دیروز دولت برای اینکه خود را دلسوز مردم نشان بدهند و در انتخابات آینده رای بیاورند در ظاهر از دولت زاویه گرفتندو اظهار می‌دارند سفره مردم کوچک‌تر شده است اگر واقعا دلسوز مردم بودند چرا با تبلیغات گسترده و عوام‌فریبانه عده‌ای ناتوان را به قدرت رساندند.
6043---0916
* وکیل‌الدوله‌ها در مجلس به جای این‌که به دنبال پیگیری مطالبات مردم از مسئولان باشند به دنبال امتیازگیری سیاسی و اقتصادی برای جناح سیاسی متبوع خود تلاش می‌کنند! امیدوارم در انتخابات پیش رو مردم با آگاهی و حساسیت بیشتری نمایندگان مجلس را انتخاب کنند.
5069----021
* این چه اخلاق زشتی است که اصلاح‌طلبان مدعی دفاع از حقوق زن به راحتی و برای حفظ هم حزبی خود، مقتوله بی‌نوا را مورد اتهام‌های غیراخلاقی قرار می‌دهند؟ لابد فردا هم اگر در انتخابات شکست بخورند می‌خواهند هرگونه تهمتی به رای‌دهندگان بزنند!
حمیدرضا زال‌بیگی
* من به نجفی علاقه‌مند و 20 سال با او همکار بودم. اما هرکس در هر جایگاهی چنین جنایتی را مرتکب شد باید به مردم معرفی شود و به مجازات قانونی برسد. چرا روزنامه‌های زنجیره‌ای که از نظر مالی معلوم نیست از کجا تغذیه می‌شوند او را تا حد امیرکبیر بالا بردند! البته درست است آنها مأمورند و معذور هرچه دستور دهند باید بنویسند ولی باید بدانند که نجفی الآن یک قاتل مسلم است و باید به جرمش رسیدگی شود.
وحیدی
* بر فرض محال که سناریوی ادعایی پرستوی اصلاح‌طلبان برای تبرئه آقای نجفی صحت داشته باشد این سوال مطرح می‌شود که چرا این جماعت تا این حد شُل هستند که یکی پس از دیگری و خیلی زود آلوده می‌شوند؟ چنین جریان بی‌اراده‌ای اصلاً صلاحیت فعالیت سیاسی دارد؟
8495---0910
* دولت به حقوق مسئولان و مدیران که خودشان باشند چندمیلیون تومان و به حقوق ما قشر ضعیف جامعه 400 هزار تومان اضافه کرده و اسم آن را عدالت گذاشته است. البته جایی که ما مردم می‌توانیم حرف خودمان را بزنیم انتخابات است.
2805---0916
* بنده که سواد چندانی ندارم فهمیدم وقتی کسی در چهار سال اول مسئولیت موفق به کاری نبوده نباید به او رأی مجدد داد. ولی عده‌ای که همیشه سواد و هنرپیشه‌بودن خود را به رخ دیگران می‌کشند هم به او رأی دادند و هم برای او رأی جمع کردند امروز هم به جای عذرخواهی و جبران اشتباه خود از نظام طلبکار شده‌اند.
5364---0912
* خیابان «شهید نجات‌اللهی» به نام یک استاد شهید در جریان انقلاب اسلامی تاریخ‌ساز ملت ایران است، تغییر نام این خیابان به نام «گذر صنایع دستی» یک اقدام در جهت شهیدزدایی است، مردم انقلابی اگر سکوت کنند یک به یک باید منتظر تغییر نام خیابان محل سکونت‌شان باشند. خیابان‌هایی که با نام شهدا شرافت یافته‌اند هر روز محل گذر مادران شهدا هستند. شورای شهر حداقل حرمت این بزرگواران را نگه ‌دارد.
2153---0912
* حیف از پول‌هایی که برای هنرمند شدن بعضی افراد در این کشور صرف شد و امروز با رفتارهای زننده که از خود بروز می‌دهند ثابت می‌کنند تعهدی نسبت به نظام و انقلاب و کشور ندارند و تمام فکر و ذهن‌شان آن طرف آب است بیشترین تلاش و هزینه را می‌کنند که مثلاً فرزندشان با تولد در مستعمره انگلیس تابعیت بیگانه کسب کند!
2274---0912 و 3949---0912 و 1362---0912
 «پاسخ شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه»
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه پنج‌شنبه مورخ 1398/3/2 صفحه 2 با مضمون: تکرار پیام خرابی پله‌های برقی ایستگاه متروی امام حسین(ع)، ضمن تشکر از این مسافر گرامی و نیز آن روزنامه وزین، به اطلاع می‌رساند همچنان که در پیام قبلی پاسخ داده‌ایم در بازه زمانی یادشده در ایستگاه امام حسین(ع) هیچ یک از پله‌های برقی متوقف نشده و احتمال دارد منظور این مسافر محترم پله‌های برقی پل عابرپیاده در سطح خیابان است که مربوط به شهرداری منطقه است.


نام:
ایمیل:
* نظر: