جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷
کد خبر: ۱۶۲۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
راننده قانونمداری که اقدام وی در برخورد با کشف حجاب یک مسافر و حواشی ایجاد شده پس از آن خبرساز شد، همچنان مورد توجه رسانه‌ها و مردم است.سعید عابد راننده وظیفه‌شناس و قانونمدار یک شرکت اینترنتی در روزهای اخیر تبدیل به یک چهره ویژه خبری شده است.
چند روز قبل بود که یک خانم هنجارشکن پس از آنکه به علت کشف حجاب در تاکسی یک شرکت اینترنتی با تذکر راننده مواجه شده بود، عکس و مشخصات این راننده را در فضای مجازی منتشر کرد.
این اقدام غیرقانونی که با انتقاد گسترده مردم و کاربران فضای مجازی از این خانم و حمایت کم‌نظیر از راننده قانونمدار همراه شد موجی عظیم برای دفاع از ارزش‌ها و مقابله با هنجارشکنان را در پی
داشت.
پس از آن شرکت مذکور که در ابتدا به دلجویی از مسافر قانون‌شکن پرداخته بود، اعلام کرد از اقدام قانونی این راننده دفاع کرده و از وی تقدیر خواهد کرد.
مسافر هنجارشکن نیز
مجبور به عذرخواهی از راننده شد
در روزهای اخیر سیل حمایت مردم از این راننده ادامه داشت و علاوه‌بر آن سازمان‌ها و افراد مسئول نیز به تقدیر از وی پرداختند.
از جمله سردار حاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه بود که با سعید عابد، راننده ناهی از منکر دیدار و از وی قدردانی کرد.
دیروز همچنین در مراسمی با حضور غلامرضا حسن‌پور رئیس‌سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور مراسم تجلیل از سعید عابد برگزار شد.حسن‌پور در این مراسم با بیان اینکه خدا را شکر می‌کنیم که هنوز عده‌ای هستند که امر معروف و نهی از منکر می‌کنند، گفت: آقای سعید عابد کار مخلصانه‌ای را انجام دادند و خدا آن را بزرگ کرد.وی افزود: برخی می‌گفتند یک دست صدا ندارد اما در ماجرای اخیر دیدیم که یک دست می‌تواند صدا داشته باشد.دیروز همچنین مراسم تقدیر و تشکر از سعید عابد در محل ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد.در این مراسم‌ که با حضور حجت‌الاسلام میرزایی، قائم‌مقام دبیر و جمعی از مدیران و کارکنان ستاد برگزار شد، از اقدام‌ شایسته، قانونی و قرآنی راننده آمر به‌ معروف و ناهی از منکر قدردانی شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: