چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
کد خبر: ۱۶۰۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱
در پی انتقادات از حضور سلبریتی‌هایی با سبک زندگی نامتعارف به عنوان مجری در تلویزیون، رئیس‌صداوسیما به دو شبکه تذکر داد.

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما، درباره حضور برخی چهره‌هایی با سبک زندگی در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و اینکه آیا شورای نظارت بر سازمان صداوسیما به موضوعات این چنینی ورود داشته یا خیر، گفت: مشکلات سبک زندگی بازیگرـ مجری که در صفحه شخصی خود تصاویر غیرمتعارف با سگ به نمایش گذاشته بود، فقط مختص شبکه پنج نیست و پیش از این نیز موارد دیگری از سلبریتی‌هایی که هم اکنون روی آنتن شبکه‌هایی نظیر سه برنامه دارند، مشاهده شده است که بر اساس اطلاعات ما شخص رئیس ‌سازمان صداوسیما نسبت به این موارد تذکر جدی داده است.
وی همچنین درباره صحبت‌های اخیر پژمان‌فر (نماینده مجلس) درخصوص بازیگر ـ. مجری جشن رمضان شبکه ۵ و احتمال ورود مجلس به این موضوع نیز توضیح داد: اول اینکه همان طور که گفتم این موضوع فقط برای شبکه ۵ نیست و در شبکه دیگری هم متأسفانه چنین مواردی داریم و دوم هم اینکه بر اساس اطلاعات بنده شخص دکتر علی‌عسکری نسبت به این موارد تذکر ویژه داده و قرار است در حیطه زمانی مشخص یا این افراد رفتار و سبک زندگی خود را اصلاح کنند و در قاب تلویزیون بمانند یا اینکه تلویزیون در مقام اجرای تلویزیونی عذر آنها را خواهد خواست و ما با این اساس منتظر نتایج اقدامات بعدی سازمان می‌مانیم.
قاضی‌زاده هاشمی تأکید کرد: در این زمینه مجموعه گزارش‌های اقدامات سازمان صداوسیما را در شورای نظارت بر صداوسیما بررسی خواهیم کرد. وی در پایان با تمجید از تصمیمات اخیر سازمان در محدود کردن استفاده از سلبریتی‌ها در مقام اجرای تلویزیونی افزود: امیدواریم همانگونه که رسانه ملی در استفاده از یکی از سلبریتی‌ها برای اجرای لحظات افطار یکی از شبکه‌های پرمخاطب تلویزیون صرف‌نظر کرد و به واقع تصمیم درستی گرفت، همین رویه را ادامه دهد و از افرادی استفاده کند که به ارزش‌های ایرانی- اسلامی به معنای واقعی پایبند باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: