چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
کد خبر: ۱۶۰۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
درحالی که بسیاری از فیلم‌ها در نوبت اکران مانده اند، یک فیلم سخیف و به اصطلاح شانه تخم‌مرغی که با پروانه ویدئویی و برای شبکه نمایش خانگی تولید شده، در نوبت اکران عید فطر قرار گرفت!

باز هم رد پای لابی‌گری و باندبازی در فصل‌های طلایی اکران دیده می‌شود. پس از روی پرده رفتن فیلم‌های ساخته شده توسط یک آقازاده و همچنین فیلم یکی از مدیران صنف اکران در عید نوروز، در اکران عید فطر نیز اتفاقات مشابهی درحال رقم خوردن است. چندی پیش اسامی فیلم‌های اکران عید فطر اعلام شد که در این بین نام اثری دیده می‌شود که پیش از این به عنوان فیلم ویدئویی مجوز ساخت گرفته بود، اما مشخص نیست که چطور ناگهان اسمش وارد یکی از بهترین زمان‌های اکران قرار گرفته است! بنابر ادعای یک رسانه، این فیلم که به سیاق برخی دیگر از آثار مبتذل سال‌های اخیر سینمای ایران، اسم یکی از شهرهای غربی را برگزیده، با حمایت‌های ویژه‌ای به این موقعیت برای نمایش عمومی رسیده است.
به گزارش سینماروزان، «نیوکاسل» سه سال قبل با پروانه ویدیویی(و به روایتی بدون پروانه سینمایی) تولید شد و حتی اگر کیفیتش آن قدر بالا بوده که حائز پروانه سینمایی باشد، نباید در گل سرسبد اکران که عیدفطر باشد روی پرده برود آن هم در شرایطی که ده‌ها فیلم سینمایی که در جشنواره‌های فجر دو سال اخیر هم حضور داشتند ماه‌هاست پشت خط اکران‌اند.نام:
ایمیل:
* نظر: