چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۹
کد خبر: ۱۵۸۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
به ریاست حجت‌الاسلام علوی
یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای هماهنگی اطلاعات کشور در هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان(عج) به ریاست وزیر اطلاعات و با حضور همه روسای جامعه اطلاعاتی کشور در محل وزارت اطلاعات برگزار شد.
در این جلسه ضمن بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان و تبریک میلاد با سعادت ولی‌الله الاعظم حضرت مهدی(عج)، گزارشی از آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده توسط معاون محترم امنیتی انتظامی وزارت کشور و مسئولین ذیربط در ستاد بحران ارائه گردید و اعضاء جلسه پیرامون ابعاد اقتصادی و اجتماعی آن به تبادل نظر پرداخته و تدابیر لازم در رابطه با تمهیدات مورد نیاز را اتخاذ نمودند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات، در ادامه جلسه آثار و تبعات تروریستی قلمداد نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط استکبار جهانی در سطح داخلی و بین‌المللی توسط فرماندهان عالی سپاه مورد بررسی قرار گرفت و نسبت به پیشنهادات اقدامات مقابله‌ای، بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در این جلسه ضمن حمایت کامل و یکپارچه تمامی اعضاء جامعه اطلاعاتی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر ضرورت اقدامات آفندی و مقابله‌ای با آمریکای جنایتکار تأکید گردید.نام:
ایمیل:
* نظر: