دوشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
کد خبر: ۱۵۴۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه استقلال و پرسپولیس نمی‌توانند بی‌صاحب باشند، گفت: همواره باید حال این دو باشگاه خوب باشد.

محمدرضا داورزنی درباره آخرین وضعیت خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس و اقدامات وزارت ورزش گفت: مسئولیت این کار با سازمان خصوصی‌سازی است. وزارت ورزش مصوبه دولت را گرفته است. سازمان خصوصی‌سازی هم دنبال این است فرایند و نحوه واگذاری را بررسی کند تا زودتر این دو باشگاه خصوصی شود. بدون شک ما در وزارت ورزش بیش از خیلی از دوستان علاقه داریم هرچه زودتر این دو باشگاه به مردم واگذار شوند.
معاون وزیر ورزش درباره انتخاب مدیرعامل استقلال و پرسپولیس از سوی وزارتخانه در این شرایط، گفت: طبیعی است که این دو باشگاه نمی‌توانند بی‌صاحب باشند. تا زمانی که متولی دولت است، وزارت ورزش درباره مجمع دو باشگاه تصمیم‌گیر است. این دو باشگاه در دو سال اخیر فوق‌العاده کار کردند و نباید به برنامه‌های آنها آسیب برسد. باید همواره حال این دو باشگاه خوب باشد تا زمانی که واگذار شد. بعد از واگذاری همه چیز در هیئت مدیره خودشان معرفی
می‌شود.
داورزنی همچنین درخصوص میزان پرداختی وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در ۹ ماه گذشته نزدیک به ۲۶ یا ۲۷ میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال پرداختی داشتیم که ۱۱ میلیارد تومانش فقط برای آماده‌سازی تیم و پاداش‌ها بوده است. البته دوستان در فدراسیون فوتبال هم منابع زیادی تأمین کردند مانند درآمد حاصل از صعود به جام ملت‌ها یا درآمد صعود به جام جهانی. باید گفت عملکرد فوتبال ما در ۵ سال گذشته طوری بوده که تیم اول آسیا بوده است.


نام:
ایمیل:
* نظر: