شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
کد خبر: ۱۵۴۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

*  امت حزب‌ا... و مردم مومن  برای استمرار خط ولایت و امامت و حفاظت از خون مقدس بیش از 200 هزار شهید و صدها هزار جانباز و آزاده و ایثارگر، برای کوری چشم نفاق داخلی و خارجی به ویژه شیطان بزرگ و دول خبیث اروپایی و رژیم جعلی و کودک‌کش و آل‌یهود سعودی و... در راهپیمایی یوم‌ا... 22 بهمن با حضور پرشور خود نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.
طاهری
* به نمایندگی از مردم آزاده و پاک‌اندیش و مدافع حق و عدالت می‌گویم، اگر مردم در راهپیمایی یوم‌ا... 22 بهمن شرکت می‌کنند فقط برای اسلام، ولایت و خون مطهر شهداست. این را خوب است دولت، مسئولین، جناح‌های سیاسی سلبریتی‌های منافق و سوءاستفاده‌کنندگان و ... به نام خود ثبت نکنند.
1758---0935
* غربی‌ها باید هم از ایران نگران باشند چرا که ایران موفق شد داعشی‌ها را که برای نابودی کشورهای مقاومت بوجود آورده بودند زمین‌گیر کند و به حکومت‌های متعدد و پراکنده گروه‌های مختلف تروریست در عراق و سوریه پایان بدهد.
3107---0902
* اگر معنای ثروتمند بودن زیر پا انداختن ماشین بنز و پژو و معنای  فقر،  داشتن پراید باشد با این معیار خیلی‌ها فقیر محسوب خواهند شد. واقعیت این است که سطح عمومی زندگی مردم نسبت به گذشته و قبل از انقلاب به مراتب بهتر شده و بی‌انصافی است که عده‌ای دانسته یا ندانسته در مقایسه‌هایشان با گذشته سیاه‌نمایی می‌کنند.
8902---0914
* چهل سال از انقلاب اسلامی سال 57 می‌گذرد و خبر خوش آن زمان خواهد بود رویش‌های انقلاب در دهه چهارم انقلاب سکان اداره کشور را دردست بگیرند. این اتفاق امید و انگیزه ویژه‌ای به مردم خواهد داد.
0883---031
* قلدری و زورگویی‌های جدید اروپا نتیجه انفعال دستگاه وزارت خارجه و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشور می‌باشد. این وضعیت واقعا آزاردهنده است باید حرکتی کرد و در 40 سالگی انقلاب جلوی زیاده‌گویی غربی‌ها را گرفت.
4717---0912
* آقای ظریف! ذات شیطان و اذناب آن خیانت است، آیا برخورد اروپا با ونزوئلا را نمی‌بینید؟!  با کمال بی‌شرمی، رئیس‌جمهور قانونی منتخب مردم را نادیده می‌گیرند و یک کودتاچی را به عنوان رئیس‌جمهور اعلام می‌کنند. چه انتظاری از آنها دارید؟!  آیا بر عهد و پیمان خود پایدارند؟! متاسفانه با برخوردهای منفعلانه شما هر روز طلبکارانه به ما دستور می‌‌دهند. این سیاست نادرست را پایان دهید.
دولابی
* هر بار که دولت اصرار به تصویب لوایح چهارگانه FATF و... دارد شاهد کمیاب یا گران شدن اقلام پرمصرف معیشتی در جامعه می‌شویم! منصفانه نیست که مردم زیر فشار گرانی و تورم له شوند تا غربگرایان داخلی بتوانند خواسته‌هایشان را به آنان تحمیل کنند.
6929---021
* نمایندگان مگر در خواب تشریف دارند؟ حقارت از این بیشتر که ما نفت بفروشیم، کشور خریدار پول آن را تحویل اروپایی‌ها دهد آنها اگر صلاح دانستند و به جای پول نفت، کالای بنجل (آن هم فقط غذا و دارو) خود را به ما قالب کنند؟! با عزت کشور این قدر بازی نکنید!
پرتو
* اگر لوایح چهارگانه FATF و ساز و کار جدید اروپا تحت عنوان اینستکس قابل دفاع هستند یکی از دولتی‌ها بپذیرد که با یک نفر از منتقدین در یک مناظره تلویزیونی شرکت کند نه اینکه پشت تلویزیون بیایند و یکطرفه حرف‌های خود را بدون اینکه جواب بگیرند بزنند و بروند.
7345---0912
* اگر منتقدین برجام نبودند آمریکایی‌ها با انفعال و وادادگی کاسبان برجام قدرت دفاعی کشور را نابود کرده و بعد از آن حمله نظامی به ایران را شروع می‌کردند.
2770---0912
* اروپایی‌ها بدون انجام تعهدات خود در برجام و بدون جبران خسارت‌های خروج آمریکا از برجام به لطایف‌الحیل بیراهه نفت در برابر غذا را جلوی پای ایران گذاشته‌اند که واقعاً تحقیرآمیز است. همه باید دست به دست هم بدهیم و از چاله به چاه نیفتیم.
6043---0916
* حامیان اینستکس آیا فهم این موضوع را دارند که چگونه غرور ملی یک کشور مستقل اجازه می‌دهد بیگانگان اروپایی برای غذا و دارویشان تصمیم بگیرند؟!
3767---0919
* دولتی که نمی‌تواند در بازار پوشک نوزاد، رب گوجه یا گوشت قرمز و مرغ نظارت و کنترل قیمت داشته باشد چگونه می‌توان انتظار داشت در مسائل مهم اقتصادی عملکرد موفقی داشته باشد.
4610---0902
* اکثر آنانی که از مترو استفاده می‌کنند از اقشار کم‌درآمد جامعه هستند، به جای اینکه شورای شهر و شهرداری برای رفاه حال این قشر شرایطی را فراهم آورد تا متحمل هزینه اضافی نشوند متأسفانه قصد گران کردن بلیط قطار شهری را دارند!
3152---021
* سال گذشته کلی برای دریافت وام دو میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی هزینه کردیم آخرالامر هم موفق نشدیم... از مسئولان امر درخواست می‌شود اگر دامی هم برای امثال ما در نظر می‌گیرند برای دریافت آن تسهیلاتی هم در نظر بگیرند که به راحتی قابل دریافت باشد نه اینکه بازنشسته‌های 70-80 ساله را دهها بار برای چک، ضمانت و مدارک و... پاسکاری کنند!
8834---0911
* اینستکس به معنای خروج رسمی تروییکای اروپایی از برجام است. گستاخی‌های برجام وقتی نمود بیشتری پیدا می‌کند که برای اجرای همین طرح پوچ، وقیحانه خواهان اجرای FATF از سوی دولت ایران شده‌اند! شایسته است دستگاه دیپلماسی به این اروپایی‌های بدعهد و پیمان‌شکن و از طرفی گستاخ و وقیح پاسخ عبرت‌آموز دهد که هرگز فراموش نکنند.
نوربخش- مشهد مقدس
* چطور آقای ظریف با اشاره به خروج آمریکا از معاهده موشکی بالستیک با روسیه، می‌گوید حیف از جوهر خودکار که برای امضای توافق با آمریکا مصرف شود، اما در عین حال اصرار دارد در عمل می‌خواهد زیر آنچه که شیطان بزرگ و استکبار می‌خواهد (مثل FATF، CFT، پالرمو و...) را امضا کند؟! این است یکی به میخ یکی به نعل زدن تا کی قرار است ادامه پیدا کند؟
4712---0912


نام:
ایمیل:
* نظر: