دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
کد خبر: ۱۵۲۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴
از میان ۲۲ نفری که برای حضور در انتخابات فدراسیون کاراته ثبت‌نام کرده بودند تنها ۱۰ نفر در روز برگزاری مجمع به رقابت خواهند پرداخت.

 کمیسیون تطبیق برای رسیدگی به پرونده نامزدهای انتخابات فدراسیون کاراته، جودو و ووشو برگزار شد که از میان ۲۲ نفری که برای انتخابات فدراسیون کاراته ثبت‌نام کرده بودند مدارک ۱۱ نفر مورد تائید قرار نگرفت.
بر همین اساس و با توجه به انصراف کیکاووس سعیدی و نرسیدن نامه بازگشت به کار صادق فرجی، سوابق و مدارک محمدرضا برزگر، سعید نصرالهی، حبیب خانی، ارسلان غلامی، علی حسین شاکری، حسین افراسیابی، محمدرضا باتوانی، مجید رمضانی مقدم، علی خرمی و قاسم سعیدی مغانلو نیز مورد تائید قرار نگرفت.
هومان عسگری، سیدعباس احمدپناهی، جمشید زند، علی قاسمی، سیدحسن طباطبایی، احمد شقاقی، حسین مطیعی، مسعود رهنما و سید کامران هروی در روز برگزاری مجمع برای نشستن روی صندلی ریاست فدراسیون کاراته به رقابت خواهند پرداخت.
همچنین از میان کاندیداهای فدراسیون جودو مسعود حاجی آخوندزاده قبل از برگزاری کمیسیون انصراف داد، مدارک فلاح و زارع نژاد نیز تائید نشد تا آرش میراسماعیلی، عبدالله جعفری، ابوالفضل حیدریان،‌ منصور عبدی، داوود میقانی، میرحسین سیاحی، مهدی درخشنده، توفیق کابلی و مازیار ناظمی برای رقابت به صحن انتخابات بروند.
برای فدراسیون ووشو نیز دو نفر ثبت‌نام کرده بودند که هم مهدی علی نژاد و امیرعباس لشگری ثبت‌نام کرده بودند که هر دو تائید شدند.


نام:
ایمیل:
* نظر: