چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۱
کد خبر: ۱۵۲۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳
مجری و تهیه‌کننده برنامه «ثریا» از اظهار نظر مسئولین درباره دستاوردهای برجام به شدت انتقاد کرد.محسن مقصودی، مجری برنامه «ثریا» در مراسم اختتامیه جشنواره عمار گفت: امروز دیدم که مسئولین دوباره از دستاوردهای برجام صحبت کردند. شاید ]این صحبت‌ها[ دوربین مخفی یا طنز باشد. اما شش سال پیش گفتند که سانتریفیوژها وقتی باید بچرخند که چرخ زندگی مردم بچرخد. من نمی‌دانم این مسئولین از وضع مردم خبر دارند یا نه؟ از وضعیت اجاره بهای منزل خبر دارند یا نه. آیا از وضعیت کارگرها خبر دارند؟ از وضعیت رکود چطور؟ که با این اعتماد به نفس از دستاوردهای برجام صحبت می‌کنند!
وی افزود: من توصیه ام این است؛ شش سال پیش گفتید با کدخدا باید مذاکره کرد. به کدخدا اعتماد کردید و در یک معامله یک طرفه قلب پیشرفت این ملت را برای خوشایند کدخدا بتن کردید!
مقصودی همچنین گفت: اینکه صحبت انقلابی کنیم و از بازگشت مردم سخن بگوییم فایده‌ای ندارد. باید توبه عملی بکنید. باید عملا به مردم برگردید؛ این مردم دست رد به سینه شما نمی‌زنند. آقای رئیس‌جمهور عزیز، این مردم دست رد به سینه شما نمی‌زنند، هیچ بن بستی وجود ندارد، توبه عملی کنید و واقعا به مردم برگردید تا این اوضاعی که در حوزه‌های مختلف اقتصادی می‌بینیم تمام شود.

 نام:
ایمیل:
* نظر: