شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
کد خبر: ۱۵۲۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی مرحله بعدی اردوی این تیم از دهم بهمن ماه آغاز می‌شود.طبق برنامه‌ریزی کادر فنی، دومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی قرار بود از ۲۴ دی‌ماه آغاز و تا زمان حضور در سی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام تختی که روزهای ۴ و ۵ بهمن‌ماه در اندیمشک برگزار می‌شود ادامه پیدا کند اما این اردو با تصمیم محمد بنا و همکارانش لغو شد.
با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی‌گیران حاضر در جام بین‌المللی تختی در روزهای ۴ و ۵ بهمن تمرینات خود را بصورت شخصی دنبال می‌کنند و مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین از روز ۱۰ بهمن ماه آغاز می‌شود.
محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با تایید این خبر گفت: قرار شد برای جام تختی خود کشتی‌گیران مستقیما از شهرشان به محل برگزاری مسابقات بیایند. 4 و 5 بهمن ماه جام تختی در اندیمشک برگزار می‌شود؛ اگرچه نفراتی که به جام بین‌المللی وهبی امره ترکیه اعزام می‌شوند به اضافه چند کشتی‌گیری که از قبل معاف شده‌اند، در جام تختی روی تشک نمی‌روند.
اعلام ترکیب تیم منتخب کشتی فرنگی
برای تورنمنت ترکیه
ترکیب تیم منتخب کشتی فرنگی برای حضور در جام بین‌المللی وهبی امره ترکیه که در صورت موافقت شورای برون مرزی راهی استانبول می‌شوند به شرح زیر است:
*55 کیلوگرم: پویا ناصرپور*60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد*63 کیلوگرم: محمدجواد رضایی*67 کیلوگرم: حامد تاب *72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد*77 کیلوگرم: پژمان پشتام*82 کیلوگرم: سعید عبدولی*87 کیلوگرم: محمدهادی ساروی*97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری*130 کیلوگرم: در این وزن کادر فنی پس از ارزیابی وضعیت آمادگی شهاب قوره جیلی در جام تختی از میان این کشتی‌گیر، امیر قاسمی منجزی و علی اکبر یوسفی یک نفر را به این مسابقات اعزام می‌کند.
سرمربی و سرپرست: محمد بنا، مربیان: ایرج اسفندیاری‌فر، بهروز حضرتی‌پور، فرزاد ایمان علیزاده، یک مربی متعاقبا اعلام می‌شود.
رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره روزهای 12 تا 14 بهمن ماه سال جاری در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود.نام:
ایمیل:
* نظر: