يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۰
کد خبر: ۱۵۱۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
یک گروه هکری تهدید کرده است که اگر مبلغ درخواستی‌اش را دریافت نکند، هزاران سند درباره 11 سپتامبر را منتشر خواهد کرد.

پرونده 11 سپتامبر بعد از گذشت 17 سال هنوز باز است. یک گروه هکری موسوم به «ارباب تاریکی» تهدید کرده است که اگر مبلغ درخواستی‌اش را به صورت «بیت کوین» دریافت نکند،  هزاران سند و مدرک محرمانه سرقت شده از شرکت‌های بیمه و آژانس‌های دولتی را افشا خواهد کرد؛ اسنادی که به گفته این گروه هکری حقیقت ماجرای سپتامبر سال ۲۰۰۱ میلادی را افشا خواهد کرد.
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌به نقل از پایگاه اینترنتی راشاتودی، گروه هکری «ارباب تاریکی» که یک گروه حرفه‌ای تهدید‌کننده است و به‌خاطر هک کردن کلینیک‌های جراحی پلاستیک و دیگر اهداف مهم و حساس معروف است، لینک مربوط به یک آرشیو رمزگذاری شده ۱۰ گیگابایتی از اسناد و مدارک مربوط به دعوی قضایی حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ میلادی را منتشر کرده و تهدید کرد اگر به درخواست‌هایش عمل نشود، رمز این آرشیو را منتشر خواهد کرد.
این گروه در توییتی نوشت: ما پاسخ‌های بسیاری را درباره توطئه‌های حملات تروریستی 11 سپتامبر از طریق ۱۸ هزار سند محرمانه‌ای که افشا می‌کنیم ارائه خواهیم داد.گروه «ارباب تاریکی» تیزری را منتشر کرده است که شامل نامه‌ها، ایمیل‌ها و اسناد و مدارک مختلفی است که به شرکت‌های حقوقی، اداره امنیت حمل‌ونقل و اداره هوانوردی فدرال‌اشاره دارد و در انتهای این تیزر وعده داده شده که اطلاعات بیشتری در راه است.آنها ادعا می‌کنند که این اسناد و مدارک را فقط از شرکت‌های بیمه‌ای بزرگ جهان همچون «لویدز» لندن و «هیسکوس» به دست نیاورده‌اند،‌ بلکه این اسناد و مدارک از شرکت املاک و مستغلات «سیلوراستین»، مالک مجتمع  مرکز تجارت جهانی و دیگر آژانس‌های دولتی از طریق حملات هکری، ربوده شده‌اند.
این اسناد و مدارک که انتظار می‌رود شامل اسناد و مدارک محرمانه دولتی هم باشند، قرار بوده نابود شوند، ولی توسط شرکت‌های حقوقی حفظ و نگهداری شده‌اند. این اسناد ظاهرا حقیقت را درباره یکی از برجسته‌ترین و رمزآلودترین رویدادها در تاریخ اخیر که پاسخ‌های زیادی در رابطه با آن وجود ندارد، افشا می‌کند.گروه هکری «ارباب تاریکی» در این اطلاعیه گفت: هرکس که نگران است نامش در این اسناد و مدارک ذکر شده باشد می‌تواند نام خود را جست وجو کرده تا مبلغی را که باید پرداخت کند متوجه شود. به سازمان‌های تروریستی و کشورهای رقیب آمریکا در وهله اول پیشنهاد شد تا برای این اطلاعات پول پرداخت کنند. اگر آنها پولی پرداخت نکنند، شرکت‌های بیمه می‌توانند مبلغ نامشخصی را به عنوان باج از طریق «بیت‌کوین» پرداخت کنند و یا درغیر این صورت، ما تمامی افرادی را که در این توطئه دست داشته‌اند، با افشای این اطلاعات، دفن خواهیم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: