جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
کد خبر: ۱۴۸۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* اینکه با وجود کاهش نرخ ارز و سکه قیمت بالا رفته اجناس پایین نمی‌آید بدین علت است که به مردم فشار بیاورند تا به اشتباه افتاده و زمینه روانی جامعه را برای تصویب امثال CFT فراهم آورند.
5364---0912
* توهین به مقدسات توسط نماینده‌های اصلاح‌طلب کاری است که از آنان خواسته شده تا با ایجاد دو قطبی در جامعه مطالبات بر زمین مانده مردم تحت‌الشعاع قرار بگیرد.
0721---0912
* در پی درخواست فاکتور فروش مامور تعزیرات از فروشنده لبنیات،‌فروشنده یکی از برندهای معروف لبنیات خطاب به مامور تعزیرات می‌گوید: آدمت می‌کنم! این‌گونه جسارت به مامور حکومتی نشان می‌دهد پشت این گران‌فروشی‌ها چه بسا نفوذی‌های صاحب قدرت پنهانند. گواینکه کاهش قیمت ارز و سکه افزایش قیمت‌های اجناس را در پی داشت. در حالی که طبق روال باید با کاهش قیمت‌ها مواجه می‌شدیم!
علیمردانی
* هیچ‌کس نباید برای مفسدان اقتصادی دلسوزی کند. همه آنها در هر رتبه و مقامی که باشند باید محاکمه و مجازات شوند. اگر این از خدا بی‌خبران دست به چنین جنایتی نمی‌زدند وضع بازار این‌گونه نبود که تورم تک رقمی اوج بگیرد و به 50 درصد برسد؟!
2805---0916
* وادادگی دستگاه دیپلماسی به جایی رسیده که آلمان که سال‌هاست ذلیل آمریکاست هم برای کشورمان شاخ و شانه می‌کشد و زبان‌ درازی می‌کند! حتما فردا نوبت گستاخی کشورهای ذره‌بینی اقیانوس هند است!
شاهی- تهران
* آقای ظریف اگر دیپلمات باهوشی بود باید به جای محکوم کردن کشور به پولشویی که بازی کردن در زمین دشمنان است اموال بلوکه شده کشور توسط انگلیس را از وزیر خارجه گستاخ این کشور طلب می‌کرد.
9590---0914
* کیهان نسبت به موضوعات متعددی نقد دلسوزانه داشت ولی مسئولین دولتی نسبت به آن نقد بی‌توجهی یا بعضا اهانت کردند اما واقعیت تلخ امروز کشور اثبات‌کننده همان هشدارهای دلسوزانه‌ای است که کیهان مدام به دولت می‌داد.
8756---0912
* صدای مردم ایران را اگر مسئولین می‌خواهند بشنوند پیشنهاد می‌کنم حتما کیهان را مطالعه کنند زیرا در حال حاضر یکی از روزنامه‌هایی است که سخن مردم را در تیترهای آن می‌توان یافت.
2914---0912
* کیهان در این روزهای سخت معیشتی همراه کارگران و کارمندان و دیگر اقشار نیازمند جامعه بود و در طی این روزها همه هجمه‌ها و اهانت عده‌ای معلوم‌الحال را تحمل کرد. به خاطر این ایثار و فداکاری سپاسگزارم.
3767---0919
* سلام و درود به سردبیر محترم و کارکنان زحمتکش روزنامه کیهان و آنهایی که در جهت روشنگری اذهان عمومی و پیشرفت و ترقی و سربلندی کشور و اعتلای نام ایران اسلامی تلاش می‌کنند و به طور شبانه‌روز زحمت می‌کشند. خدا قوت و حق یار و نگهدارتان باد!
محمود بلیغیان- اصفهان
* قیمت مسکن در محله‌های تهران دو تا سه برابر شده است. خیلی از شهروندان تهرانی که با چند سال پس‌انداز می‌توانستند با 200 تا 300 میلیون تومان صاحب یک واحد مسکونی بشوند به طور کل ناامید شده‌اند.
محمدی
* شرکت‌های لبنی متخلف تاکنون 83 میلیارد تومان جریمه نقدی شده‌اند که کارخانه متخلف باید جریمه را پرداخت کند ولی این کارخانه‌های متخلف در طی چند ماه با گران کردن محصولات خود چند برابر این جریمه را از مردم دریافت کرده‌اند!
6929---021
* ای کاش رئیس‌جمهور محترم مسیر 2 ساعته تهران- سمنان را با خودرو می‌رفتند تا وضعیت جاده را نیز از نزدیک لمس کنند.
8397---0912
* برای توزیع بسته حمایتی دولت کار کارشناسی دقیقی صورت نگرفته چرا که کارمندی با یک فرزند به دلیل اینکه حقوق او زیر 3 میلیون تومان است از بسته حمایتی دولت بهره‌مند است ولی کارمند دیگری با چهار فرزند صرف اینکه بالای 3 میلیون تومان حقوق می‌گیرد محروم شده است.
8256---0912
* همسرم کارگر نانوایی است و کمتر از 3 میلیون تومان حقوق می‌گیرد ولی از بسته حمایتی خبری نیست. به کجا باید مراجعه بکنیم؟
8970---0918
* وزارت راه و شهرسازی از سال 83 تاکنون پروژه جاده اراک - فرمهین را به طول 43 کیلومتر آغاز کرده است که معلوم نیست کی قرار است به اتمام برسد! از مسئولان امر درخواست تسریع در این پروژه را دارم.
5560---0918
* مبلغ 700 هزار تومان به دانشجویان شهید بهشتی به عنوان کمک هزینه پرداخت می‌شد اما تحت عنوان «آموزش» 350 هزار تومان آن را کسر کرده‌اند در حالی که در تمام دانشگاه‌ها این خدمات آموزش، رایگان است!
5417---021
* مجتمع مسکونی واقع در پیشوای ورامین (مجتمع کنار مشهد سازه) در آخر دولت نهم ساخته شد و برخی واحدهای آن به صورت اجاره به شرط تملیک تحویل مردم شد و بخشی تاکنون علی‌رغم آماده بودن بعد از 10 سال هنوز تحویل نشده است و سارقان در حال بردن در و پنجره‌ها هستند. چرا تحویل مردم نمی‌شود؟!
2645---0912
* از مسئولان بانک گردشگری درخواست می‌شود با توجه به اینکه ساختمان بانک گردشگری شعبه میدان شهدا (17 شهریور شمالی) بیش از یک سال است آماده شده است و در این خیابان شعبه دیگری از این بانک نیست، در افتتاح آن تسریع کنند.
شفیعی
* تمام کوچه‌های بلوار خوارزمی شهر کرج به دلیل حفاری فاضلاب مسدود شده است و اهالی مجبور بودند خودروها را داخل بلوار پارک کنند. اما پلیس راهنمایی و رانندگی تمام خودروها را جریمه کرده است، کاش به حقوق اهالی این کوچه در خصوص پارک خودروها احترام می‌گذاشتند و از قبل اطلاع‌رسانی می‌کردند.
5118---0911
* چرا در شهرستان بیرانشهر لرستان فقط یک بانک کشاورزی وجود دارد و در قسمت شهرک آن که از تمام ادارات دولتی سکونت دارند به وجود یک بانک دیگر مثلاً ملی و... نیاز مبرم است تا امور بانکی مردم مختل نگردد! برخی شهرهای بزرگ قدم به قدم شاهد انواع و اقسام بانک‌ها و بعضاً با ساختمان‌های آسمان‌خراش هستند ولی در شهر ما تنها یک بانک وجود دارد!
0685---0916نام:
ایمیل:
* نظر: