چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
کد خبر: ۱۴۶۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶
رئیس‌ شورای شهر تهران:
رئیس ‌شورای شهر تهران با بیان اینکه آخوندی و انصاری از نامزدی شهرداری تهران استعفا ندادند، گفت: شهردار تهران تا دو روز آینده انتخاب می‎شود.
 

محسن هاشمی در گفت‌وگو با فارس، درباره انتخاب شهردار آینده تهران گفت: سه‌شنبه 22 آبان شهردار تهران انتخاب خواهد شد.وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود آخوندی و انصاری از حضور در انتخابات شهرداری تهران انصراف داده‌اند، گفت: ‌تا کنون چیزی به دست ما نرسیده است.هاشمی درخصوص حواشی ایجاد‌ شده در مورد حذف نام اوسط هاشمی گفت: ایشان جزو کاندیداهای شهرداری تهران بوده‌اند و نام وی در فهرست 13 نفره کاندیدای شهرداری تا زمان رأی‌گیری در برابر اعضای شورا و خبرنگاران وجود داشت و ادعای حذف نام وی بی‌اساس است. همچنین آقای سیدمحمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در این باره نیز توضیحاتی ارائه کرده است.
وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود 14 رأی‌ رسول کشت‌پور نامزد شهرداری تهران فیک است،‌ گفت: تمام این‌ها گمانه‌زنی است در حال حاضر کارها بر روی روال است.به گفته رئیس ‌شورای اسلامی شهر تهران امروز تقوی نژاد، حناچی و آخوندی در نوبت صبح و کشت‌پور و انصاری در نوبت بعدازظهر برنامه‌های خود را برای شهرداری تهران ارائه می‌دهند، سپس دو نفر انتخاب و در نهایت در روز سه‌شنبه شهردار تهران انتخاب می‌شود.نام:
ایمیل:
* نظر: