شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
کد خبر: ۱۴۶۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴


جمعه ‏‏۱۸ آبان ۹۷‏
*نساجی مازندران................................................. استقلال خوزستان(ساعت ۱۵)
*تراکتورسازی تبریز......................................... ذوب‌آهن ‏اصفهان(ساعت ۱۵:۳۰)
*استقلال تهران......................................................... پدیده مشهد(ساعت ۱۶:۳۰)
*پارس جنوبی جم..................................................... پیکان تهران(ساعت ۱۵:۳۰)
شنبه ۱۹ آبان ۹۷‏
*فولاد خوزستان.................................................. سپیدرود رشت( ساعت ۱۵:۳۰)
یک‌شنبه ۲۰ آبان ۹۷‏
*نفت مسجدسلیمان...................................... صنعت نفت ‏آبادان(ساعت ۱۶:۴۵)
چهارشنبه ۲۳ آبان ۹۷‏
*سایپا تهران........................................................ ماشین سازی تبریز(ساعت ۱۵)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
* سپاهان اصفهان........................ پرسپولیس ‏تهران (ورزشگاه نقش جهان - متعاقباً اعلام می‌گردد)


برنامه هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال

یکشنبه 20 آبان 1397
* بادران تهران ....................................................................... ملوان (ساعت14:30)
*آلومینیوم اراک..........................................کارون اروند خرمشهر (ساعت14:30)
* نود ارومیه ............................................................ قشقایی شیراز (ساعت14:30)
* اکسین البرز ......................................................... خونه ‌به‌‌ خونه (ساعت14:30)
* فجر سپاسی ....................................................... شهرداری تبریز (ساعت14:30)
* مس کرمان .............................................. پرسپولیس پاکدشت (ساعت14:30)
* شهرداری ماهشهر............................................... مس رفسنجان (ساعت15:30)

برنامه پخش زنده ورزش از تلویزیون

ﺳﻪشنبه 15 آبان
لیگ قهرمانان اروپا
*ستاره سرخ بلگراد............................... لیورپول(ساعت 21:25 - شبکه ورزش)
*اتلتیکو مادرید................................... دورتموند(ساعت 23:30 - شبکه ورزش)
*اینتر.............................................................. بارسلونا(ساعت 23:30 - شبکه سه)
چهارشنبه 16 آبان
لیگ قهرمانان اروپا
* زسکا مسکو ......................................... آاس‌رم (ساعت 21:25 - شبکه ورزش)
* شاختار دونتسک ................. منچسترسیتی (ساعت 23:30 - شبکه ورزش)
* یوونتوس ......................................منچستریونایتد (ساعت23:30 - شبکه سه)
جمعه 18 آبان
لیگ برتر والیبال
* شهرداری ورامین ................................ عقاب نهاجا (ساعت16- شبکه ورزش)
هفته 12 لیگ برتر ایران
* استقلال تهران ............................... پدیده مشهد (ساعت16:30 - شبکه سه)







نام:
ایمیل:
* نظر: