سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
کد خبر: ۱۴۶۴۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
وضعیت نیمکت تیم ملی والیبال در پرده‌ای از ابهام قرار گرفته و شاهد تناقض در گفته های سرمربی تیم ملی و دبیر فدراسیون درباره وضعیت قرارداد سرمربی هستیم.وضعیت نامشخص والیبال سبب شده تا بی نظمی‌های عجیبی را شاهد باشیم. از اتفاقات عجیبی که در جریان رقابت‌های لیگ برتر رخ می‌دهد گرفته تا اظهاراتی که درمورد موضوعات کلان‌تر فدراسیون عنوان می‌شود. در این میان امیرحسین منظمی، دبیر فدراسیون والیبال هم از جمله افرادی است که این روزها خیلی خودش را با بیان اظهارات عجیب در رسانه‌ها مطرح می‌کند. شاید دلیل برخی از این صحبت‌ها این باشد که آقای دبیر سودای ریاست در سر دارد و می‌خواهد جانشین ضیاییِ بازنشسته شود.
امیرحسین منظمی در آخرین اظهارات خود در مورد قرارداد ایگور کولاکوویچ گفته «قرار است در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در خصوص ابقا یا برکناری سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری شود. خودم تصور می‌کنم احتمال ماندن این مربی خیلی کمتر از نماندن او باشد.»
این صحبت‌ها در شرایطی مطرح شده است که ایگور کولاکوویچ، هشتم مهر ماه در پاسخ به این سوال وضعیت قرارداد شما با فدراسیون ایران چگونه است، تصریح کرد: من تا اکتبر 2020 یا همان پایان بازی‌های المپیک با ایران قرارداد بستم. من چندین پیشنهاد در ماه آوریل از چند باشگاه اروپایی و ملی دریافت کردم که برای بعد از مسابقات قهرمانی جهان بودند. یکی از آنها که رسمی تر بود از بلگوری (تیم روسی) بود. از آن زمان من 2 سال قرارداد داشتم و خواستم درست و منصفانه با فدراسیون ایران برخورد کنم، بنابراین پیشنهاد رسمی آنها را به آقای ضیایی رساندم و از رئیس پرسیدم که چه کار کنم؟ آیا ما با هم ادامه می‌دهیم یا من به روسیه بروم؟ آقای ضیایی با هیأت رئیسه جمع شدند و تصمیم گرفتند که با من ادامه دهند و بر این اساس همکاری ما در ماه می تمدید شد.
اینها اظهاراتی بود که ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص قراردادش با فدراسیون ایران عنوان کرد. قصد بررسی عملکرد این مربی را نداریم؛ بلکه موضوع این است که چه کسی در این بین واقعیت را نمی‌گوید؟ همان هیأت رئیسه‌ای که منظمی می‌گوید باید در مورد ادامه همکاری ایگور تصمیم‌گیری کند، ظاهرا پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان نظر مثبت خود در خصوص تمدید قرارداد کولاکوویچ را اعلام کرده است!


نام:
ایمیل:
* نظر: