شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
کد خبر: ۱۴۴۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* در خبرها آمده بود که رئیس جمهور ترکیه اخلالگران ارز این کشور را کمتر از 48 ساعت دستگیر، محاکمه و زندانی کرد! اما رئیس جمهور ما در روز پاسخگویی در مجلس، گفت؛ می‌توانستم به رئیس بانک مرکزی بگویم قیمت دلار را ثابت نگه دارد!  یعنی می‌شد آن را ثابت نگه داشت و نکردیم.
سوری
* آقای جهانگیری! دلار را به بالاترین سطح قیمت رساندید، معاون ارزی را که یکی از متهمان اصلی بود، دستگاه قضایی بازداشت کرد و شما با وثیقه او را آزاد نمودید، رئیس سابق بانک مرکزی را که حکم انفصالش در سال 96 صادر شده بود را در جایگاهش نگه داشتید و سپس به مشاوری برگزیدید... حال برای چه از مردم عذرخواهی می‌کنید! این کارها عذرخواهی ندارد!
حسامی
* یکی از مسئولان با قیافه‌ای حق به جانب، ‌همه چیز را به دی 96 نسبت داد! ولی حالا با اعلام عدم تمکین دولت به حکم انفصال از خدمت سیف، روشن شد که فتنه دی 96 کجا پخت و پز شده بود تا به اسم مردم به خورد جامعه داده شود؟!
1156---0939
* آقای جهانگیری در تاریخ 97/7/17 در جمع مدیران اظهار داشت، مدیرانی که کار نمی‌کنند، خیانتکارند! جلوی کاهش قیمت دلار را گرفتن خیانت نیست؟ فردی که تخلفش در قضیه چوب حراج زدن به خزانه کشور، ارز و سکه محرز و در سال 96 منفصل از خدمت شده، به عنوان مشاور انتخاب شود خیانت نیست؟! و...
رحمانی
* مسئولین دولتی با چه رویی بسته‌های حمایتی را به یک چهارم جمعیت کشور می‌خواهند تحویل نمایند؟ آیا این مشکلات یک چهارم ناشی از بی‌تدبیری‌ها و کم‌کاری‌های مسئولان دولتی نیست؟ به جای اجرای مصوبه مجلس در قطع یارانه دهک‌های بالای کشور و افزایش یارانه به دهک‌های پایین و نیازمند، تداوم مسکن مهر و ایجاد اشتغال، اهتمام برای خروج از رکود و مهار تورم و گرانی و راه‌اندازی کارگاه‌ها و کارخانه‌ها با تزریق 20 درصد نقدینگی و... به کمک قطره چکانی به یک قشر محروم با دو بسته حمایتی ششصد هزار تومانی روی آورده‌اند. طی این یکی دو ماه اخیر بسیاری از اجناس سه چهار برابر شده‌اند و دولت می‌خواهد با ششصد هزار تومان قضیه را حل کند؟! اگر واقعاً به فکر مردمید بیایید حقوق خود را به یک چهارم کاهش دهید؟!
شکیبا - طاهری- روشن
* دولتی‌ها ساز تصویب FATF را مدام کوک کردند در حالی که همین طیف تا به امروز لیست اموالشان را به مردم اعلام نکرده‌اند. اعلام لیست اموال سدی در مقابل پولشوئی، فساد و رانت و... خواهد بود که مسئولین دولتی از انجام آن سرباز زدند اما برای مطلع شدن دشمنان این مردم از اسرار مالی کشور عجله دارند!
9715---021
* چرا دولت به سفرهای استانی نمی‌رود؟ چرا نمی‌خواهند با مطالبات مردم مواجه شوند؟ آیا چشم امیدشان فقط به راضی کردن کدخداست و با ملت کاری ندارند؟
2501---0933
* مسئولان دولتی! چه کسی یا کسانی باید جلوی قیمت‌های افسارگسیخته را بگیرند؟! مگر می‌شود با فضاسازی کشور را اداره کرد؟ لطفا بیش از این ملت را سر کار نگذارید!
5364---0912 و 8455---0912
* امیدواریم با ایستادگی شورای محترم نگهبان در برابر تصویب ‌FATF عمل وادادگی مجلس و مجلسیان در مقابل غرب از یک طرف موجب رسوایی غربگراها و از سوی دیگر باعث سربلندی مومنین به انقلاب گردد و ان‌شاءالله چنین خواهد شد.
4323---0919 و 0867---0917
* برجام چه گلی بر سر ملت زد که ‌FATF بخواهد بزند؟ متأسفانه مرعوبین به جای تحقق خواسته‌های به حق ملت، به دنبال به کرسی نشاندن خواسته‌های سیری‌ناپذیر دشمنان نظام هستند. از شورای محترم نگهبان درخواست می‌شود از رد مصوبه اخیر مجلس که تأمین‌کننده خواسته‌های دشمنان قسم‌خورده این نظام است دریغ نورزد.
ملکی
* کیهان بداند ما همه جوره پشتیبان شما هستیم. مطمئن باشید این خس و خاشاک‌ها رفتنی‌اند! برخی‌ها دارند به طور آشکار می‌گویند که ما پیرو آمریکاییم؟! خداوند ان‌شاءالله با ترامپ محشورشان کند!
4571---0933
* کشورهای اروپایی در ایران اسلامی سفارتخانه‌های فعالی دارند پس چه لزومی دارد که در کشور صحبت از افتتاح دفتر اتحادیه اروپا مطرح شود؟ هدف خطرناکی در پشت این اقدام وجود دارد.
6172---021
* مدتی بعد که عفونت لجن تصویب برجام 2 یعنی ‌FATF بیرون بزند و همه را اذیت کند آقای رئیس‌جمهور سخنرانی خواهند کرد و می‌گویند الان زمان تسویه حساب نیست!
0049---0911
* امثال شهید مطهری و بهشتی خود را فدای انقلاب و اسلام کردند ولی امروز شاهدیم گروهی از نمایندگان مجلس برای آمریکا و توقعاتش سینه چاک می‌کنند. این وادادگی و ذلت‌پذیری واقعا جای تأسف و تأمل دارد.
5435---0916
* اینکه آمریکای مکار و تروریست‌ بالذات نتوانسته و نمی‌تواند هیچ غلطی بکند به همه ثابت شده است، اما برخی داخلی‌ها ترسیده‌اند و با دست و پا زدن‌های ناشیانه به جای نجات بیشتر غرق می‌شوند!
6712---0935
* 143 نماینده خواهان شفافیت اسرار و اطلاعات مالی کشور برای دشمنان شدند اما گفتند، رأی ما باید از مردمی که به ما رأی داده‌اند پنهان بماند! اسم آن شفافیت و این پنهان‌کاری چیست؟ آیا جز خیانت به موکلان، نام دیگری می‌توان بر آن نهاد؟!
7956---0935
* با مصوبه اخیر مجلس عملیات مالی و بانکی کشور برای بیگانگان شفاف شد در حالی که نمایندگان موافق حاضر نشدند رای آنها در مجلس برای مردم شفاف و روشن بشود. اگر مثل ما معتقد به خیانت بودن این رای نیستند اعلام کنند تا همه آنان را بشناسند.
4108---0913 و 5072---0918 و 6866---0913
* این حق مردم است که از آرای نمایندگان مطلع باشند و این حق را حتی ریاست مجلس نمی‌تواند از مردم سلب کند زیرا خود ایشان هم منتخب مردم است. چرا اجازه ندادند که مردم خادم و همسوی با دشمن را از هم تشخیص بدهند.
2914---0912 و طورانی- جانباز
* چرا بعضی از آقایان وقتی نیاز به رای دارند دم از رهبری می‌زنند و به قم برای دیدار علما می‌روند و وقتی که قرار است پای معاهده‌های ننگین را امضا کنند خبری از دیدارشان با علما نیست!
3024---0919
* نمایندگان موافق FATF نمی‌توانند نماینده دلسوز، آینده‌نگر و شجاعی برای ایرانیان باشند چرا که اگر فقط آنچه را که به آن رای دادند بخوانند متوجه می‌شوند که از بصیرت و دشمن‌شناسی بی‌بهره‌اند؟!
2085---021
* تصویب‌کنندگان برجام و FATF و حامیان آنها در دولت اگر به اندازه بیم و هراسی که از آمریکا دارند به خداوند و قدرت لایزال الهی ایمان و توکل داشتند بدون تن دادن به حقارت و ذلت‌پذیری از غرب خیلی از مشکلات را می‌توانستند حل بکنند.
3664---0912
* رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مستندهای بسیار کوتاه و اغواکننده‌ای در مورد FATF منتشر کرده‌اند اما رسانه ملی هیچ مستندی در خصوص بیوگرافی و نحوه عملکرد FATF تهیه نکرده است. چرا رسانه ملی در خصوص چنین مسئله مهمی سکوت کرد؟
9951---0935 و 3061---013
* آقای لاریجانی رئیس مجلس و کارگردان اصلی تصویب برجام‌های خسارت‌بار یک و دو روز روشن منکر به تصویب رساندن برجام هسته‌ای در 20 دقیقه شده است. با یک مراجعه ساده به آرشیو مذاکرات مجلس حقیقت قضیه آشکار می‌شود. بله جلسات متعدد کارشناسی خارج از صحن مجلس درباره برجام برگزار شد که نتیجه همه آنها خسارت‌بار بودن برجام بود ولی در هنگام رای دادن هیچ مخالفی اجازه اعلام نظر پیدا نکرد.
نیک‌نام و 2622---021


نام:
ایمیل:
* نظر: